Wpis z mikrobloga

Hej Mirki zanim sie dowiem, że ""hahah wykopków pyta o takie coś" to jednak troche w to wierze ze ktoś mnie naprowadzi plus troche nadzieja umiera ostatnia.
Chodzi dokładnie o to, ze po szczepieniu mimo ze upłynęło kilka miesiecy nadal boli mnie reka, dzwoniłem na infolinie ale tam sa tylko jacys studenci nie mozna porozmawiac z ekspertem. Byłem u lekarz rodzinnego ale usłyszałe, ze to dziwne i ze w powiecie nikt czegos takiego nie mial i prosze uzywac masci rozgrzewajacych (z tego powodu zmarnowałem w ciuuul czasu).
To rowniez nic nie dalo, teraz jestem umówiony do fizjoterapeuty, a moje pytanie to gdzie wy byście uderzali jeszcze z tym, do jakich lekarzy?
#pytanie #nop #lekarz #leki #covid19
  • 3
@selawi: Teraz to i tak za pozno zeby stwierdzić ze to nop, bo sie bujałem z tym lekarzem rodzinnym i jego "radami". Szczerze mowiac mam juz wywalone w to, bardziej mi zalezy zeby po prostu byc zdrowym.
@14Sowa jeśli stwierdza że to NOP to może łatwiej będzie zdiagnozować co za cholera?

Odpowiedzi szukaj na zagranicznych forach w polskim ścieku praktycznie nie ma pomocnych artykułów.

Zmieniaj lekarza. Zapytaj w szpitalu czy mają specjalistów na oddziałach którzy mieli już z tym styczność.

Zwykli lekarze jak się okazuje nawet sam zastrzyk robili źle i #!$%@? wielu ludziom życie wbijając igłę do żyły...