Wpis z mikrobloga

#csiwykop w sprawie Ferrariego i Polaka #famemma

co wiemy do tej pory? podsumowanie z tagu i konferencji:
- Ferrari rozpruł się (xD) mając 16 lat po tym jak został pobity i napadnięty następnego dnia. W zeznaniach mowa o obronie jakiejś Klaudii. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645444129wbeDQtbZFMYJGcEEFE4sZz.jpg
- Na konferencji fame mma 4 Ferrari rzucał Polakowi w mordę protokołem Beatriss i ten miał to totalnie w dupie, co sugeruje, że wczorajsza reakcja raczej była spowodowana czymś innym.
- Polak sugeruje, że ma teczki na Ferrariego, ale wymagają weryfikacji. Amadi niewzruszony.
- Ferrari na konfie był odpalony od samego początku. Jeszcze bez wspominki o 60, już przy pierwszej wymianie zdań mówi, że zabije Polaka, co może sugerować, że trochę ustawka, ale dalsze wydarzenia na to nie wskazują.
- Polak na starcie kozaczy, humor gituwa, szczęśliwy jak wtedy, kiedy dostawał kurtkę od mamy. Po tym jak Ferrari powiedział, że nazwisko Polański zobowiązuje Adrian maksymalnie się wku*wił.
- to jest ciekawe: na początku f2f, kiedy podeszli do siebie widać, że Polak jest obsrany/ zdenerwowany. Hubert podsunął im mikrofon, a Polak powiedział ,,zabierz ten mikrofon''.
- Ferrari po f2f, bez mikrofonu, powiedział coś do Polaka, po czym ten się popłakał. Nie wiadomo co, nie udało mi się wychwycić z nagrania. Może jakiś inny Mirek spróbuje.
- Polak płacze w aucie.

Wielka zagadka: co Ferrari powiedział do Polaka? Wspominki o matce raczej go tak nie ruszają. Gdzie leży prawda? Znajdźmy ją razem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
Na konferencji fame mma 4 Ferrari rzucał Polakowi w mordę protokołem Beatriss i ten miał to totalnie w dupie, co sugeruje, że wczorajsza reakcja raczej była spowodowana czymś innym.


@kluss: o ile pamietam, wtedy jeszcze teoria Beatris byla do obalenia, pozniej doszla weryfikacja przez wykopkow poprzez nagrane rozmowy i zweryfikowanie numeru telefonu z Roksy na jakiejs zleakowanej liscie, z tym ze odnosnie Beatris musza miec jakis pakt lub zapisy w umowie
@pafeo: Ciekawy punkt widzenia, ale jakby nie patrzeć to Polak cały czas prowokuje. Nawet wczoraj powiedział do Ferrariego ,,cwela to masz między nogami'' czy coś w tym stylu, sam się prosząc o użycie karty pułapki.
@IIIlIII: Ja też myślę, że Polak ma jakoś zakontraktowane, że nie wolno wspominać o jego matce. Było tyle okazji, żeby tego użyć, nawet przy poprzedniej walce z Wiewiórem i cisza. Trzeba też mieć w głowie, że to są prawilniaki i w ich myśleniu można wyzywać się od gwałcicieli i frajerów, ale rodzina jest święta. Może stąd protokół nigdy nie został odpalony.
- Na konferencji fame mma 4 Ferrari rzucał Polakowi w mordę protokołem Beatriss i ten miał to totalnie w dupie, co sugeruje, że wczorajsza reakcja raczej była spowodowana czymś innym.


@SobanDELUX: Dokładnie tak. Zobacz story amadiego dzis.