Wpis z mikrobloga

Ostatnio dostałem od kwasa nauczkę życia:D Absolutne piekło, do tego trip rozłożył się idealnie na 2x4 godziny.
Pierwsze 4 godziny chodziłem po górach ze znajomymi i było ekstra, kolejne 4 kiedy złapało mnie podczas schodzenia.
Przytłoczenie przez lęk, smutek i paranoję. Na szczęście miałem w grupie doświadczonych psychonautów którzy pomogli przetrwać ten stan, ale biegu tripa to nie odwróciło. Siedziałem przytłoczony jak trup i nie miałem siły funkcjonować.
Wydawało mi się zawsze, że szanuję kwasa, ale teraz jestem już tego pewny xD Będę musiał zintegrować to doświadczenie z jakimś terapeutą, bo ewidentnie zostały naruszone jakieś głębokie traumy w zupełnie nieoczekiwanym momencie.
Na pewno nie żałuję, ale rozłąka z narkotykami czeka mnie bardzo długa. Nigdy nie spodziewałbym się takich przeżyć po niecałych 200ug.

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #humorobrazkowy #lsd
niggerinthebox - Ostatnio dostałem od kwasa nauczkę życia:D Absolutne piekło, do tego...

źródło: comment_16454486320vBEWOoRuzTZDGvjgSNFg5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze 4 godziny chodziłem po górach ze znajomymi i było ekstra, kolejne 4 kiedy złapało mnie podczas schodzenia.


@niggerinthebox: I ty coś mówisz o szacunku do substancji? Jeżeli opisujesz przygodę z ostatnich dni to nie tylko nie szanujesz substancji, ale i siebie oraz ratowników którzy musieliby interweniować gdyby coś się stało. Chyba, że były to polany i pagórki, a nie góry. To zwracam honor.
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: Ostatnio zegnalismy kumpla,bo jechal za granice do pracy. 5 rano,poszlismy jeszcze do maka,a ze kumpel mieszkal obok,to wzielismy na wynos i zjedlismy u niego. Totalnie zniszczeni %%,ja juz wychodze,lapie ubrany za klamke i slysze z tylu plecow.. Jemy kwasa? Moja byla juz nie ma na drugie pomylka ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grap32: Wszystko w porzadku. Od czasu posta mialem 3 lekkie flashbacki, ale do udzwigniecia. Niestety w swoim miescie nie znalazlem nikogo od integracji, a nie chcialem sesji online.
  • Odpowiedz