Wpis z mikrobloga

@Saeglopur: po prostu garaże do wynajęcia. Co kto chce robić. Działaność to zależy jaką, bardziej jak ja tylko na trzymanie sprzętu i "skrzynkę pocztową".
Zależy do jak większego? Dużych specjalnie nie ma, bo to mała nadmorska miejscowość ale właśnie to robi zapotrzebowanie. Łodzie, kampery, przeprowadzki itp a brak self storage jak w miastach.
@PiotrFr: No to idealnie bo to self storage raczej długoterminowy :) A o tych działalnościach wiem że czasem ludzie traktują to jako mini warsztat itp. Dlatego często sie reguluje to na poziomie umowy (nawet szablonowej) albo określa czy ma być doprowazodny prąd w formie gniazdka, może wręcz podlicznik itp
@President_Hubert: nie są ogrzewane.
Z bezpieczeństwem? Mieszkam na prowincji i przed wyjazdem do Polski ćwiczę zamykanie auta bo tu nigdy tego nie robię( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio. Nawet na budowie wiele rzeczy zostawiam i przez 12 lat nic mi nie zginęło, w ogrodzie koło domu to samo
@slackbot: u mnie jedna firma takie wynajmuje, nie do końca blaszane chyba ale dostawili kolejne. W sumie jest ze 40 i 100€ za jeden. Bez prądu itp za mała klite. A podejrzewam że taki garaz nie kosztuje więcej niż 3k.
A biznes najlepszy. 15-20% zwrotu i zero ryzyka, ani co zniszczyć a jak ktoś nie płaci to wywalasz graty( ͡° ͜ʖ ͡°)