Wpis z mikrobloga

@Adam_Prosty: @PeterFile: noo ale zdajecie sobie sprawę, że demokracja to coś więcej niż działania policji i na te wyniki składa się szereg czynników?


@pekak:

"Demokracja (gr. dḗmos „lud”, krátos „władza” – dosł. „rządy ludu, ludowładztwo”) – jeden z typów ustroju państwa, zakładający udział obywateli w sprawowaniu władzy"

"Zawiera ona takie elementy jak:
pluralizm polityczny,
równość wobec prawa,
prawa obywatelskie,
prawa człowieka
oraz społeczeństwo obywatelskie. "

opowiedz mi o szanowaniu
@pekak: NIE! był taki sam zamordyzm.

gościu Trudeau nielegalnie wprowadził STAN WOJENNY żeby walczyć z pokojowymi protestami ludzi którzy sprzeciwiają się przymusowi szczepień. Nawet z nimi #!$%@? nie porozmawiał!!!

w momencie gdy 90% kanadyjczyków zaszczepiona
gdzy cały świat otwiera się bo po omikaronie nie ma sensu już być zamkniętym

tymczasem Trudeau wtrąca ludzi do więzienia i blokuje ich majątki, tratuje końmi... demokracja level BIAŁORUŚ
a ty jeszcze tego bronisz...
za blokowanie miast i transportu.


@Wedam: Też byłem przeciwny Strajkowi Macic Wyklętych.

@Adam_Prosty: Jeśli większość Kanajdyczyków popiera działania Trudeau, to znaczy, że jego manewry są zgodne z duchem d***kracji.
Jakkolwiek niepokoi mnie część środków wykorzystanych przez rząd, to popieranie takiej formy prowadzenia protestów, inspirowanych i finansowanych przez radykalne organizacje, jest idiotyczne.


@camelinthejungle: To jakie formy protestów popierasz? Siedzenie w domu przed komputerem i pisanie komentarzy? Rozumiem, że każda organizacja, która reprezentuje inne poglądy niż twoje, jest radykalna?