Wpis z mikrobloga

@Obiezyswiat96: ejjjj typie! Czemu dajesz te tagi z januszami? Gość kulturka zaproponował swoją cenę, ty napisałeś o swojej cenie minimalnej, gość podziękował, cały czas kulturka, gdzie tu widzisz januszerke?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obiezyswiat96: Wystawiasz za 200, od razu schodzisz do 160 i dziwi cię oferta gościa za 140?
O 20zł zamierzasz się bujać z januszami kilka dni? Aż tak nisko swój czas cenisz?
  • Odpowiedz
@uxie: zarówno TY jak i op popełniacie pewien błąd. To że coś stoi (słowo klucz) za daną kwotę na OLX to nie znaczy że tyle jest warte. Gość CI dobrze napisał że woli dołozyć kilka złotych i mieć nowe. Czasem warto ustalić jakiś kompromis zejść trochę z ceny niż się bujać z czymś rok. Ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@DDexter: ale to ogłoszenie wisiało dosłownie 3 dni, inny kupujący zaoferował 170 zł i poszło od strzała.
Gość chciał to po prostu dostać pół darmo.
To że napisał pierwszy wcale nie oznacza, że należy mu coś sprzedać dużo poniżej ceny rynkowej
  • Odpowiedz
@uxie: no to miałeś szczęście że trafił Ci się mniej świadomy gość. Moim zdaniem argumenty tego pierwszego były całkiem ok. Nie chciał być frajerem a nie "pół darmo" skoro wystawiłeś używany przedmiot w cenie nowego.
  • Odpowiedz
@Obiezyswiat96: Nie rozumiem. Dajesz do negocjacji, to ludzie chcą negocjować i zaczynają od niskiej kwoty. Ja jak chcę coś sprzedać za abosolutne minimum, to daje cene minimalna i na jakiekolwiek pytania o nizsza cene w ogole nie odpisuje, bo w ogloszeniu zaznaczam, ze nie do negocjacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uxie jak januszujesz na produktach z amazona to dobrze że dostałeś negatywa

@R4vPL: co? xD Nawet nie wiedziałem że ten produkt jest na Amazonie w tej cenie dopóki mi gość o tym nie napisał.
  • Odpowiedz