Wpis z mikrobloga

Załamują mnie wpisy takie jak ten:

Ale to wygryw urodzić się w takiej Irlandii czy Norwegii nie dość że bogate kraje to jeszcze jakieś inby geopolityczne z Rosją czy z uchodzcami to jesteś oddzielony 3+ warstwami złożonymi z innych krajów, a z innych stron masz tylko foki i ocean

#ukraina #rosja

@kantar

Ludzie nie są świadomi jak #!$%@? potrafi być w innych krajach. Jeszcze 16 lat temu mogłeś w takim Manchesterze albo w Londynie (w Londynie był niewypał) zginać od zamachu bombowego z powodu terrorystów z Irlandii. Twój stary irlandczyk to #!$%@? alkoholik codziennie idący do Pubu bo ma tak #!$%@?ą psychę z ptsd od tego co się działo w latach 80tych w kraju... ale noooo najlepszy kraj ziomuśśśś.

Takie gadanie tylko mnie upewnia, że większość ludzi nie rozumie, jak reszta świata może być brutalna i że spokój jest tylko chwilowym osiągnięciem.

#przemyslenia #takaprawda #geopolityka
SzubiDubiDu - Załamują mnie wpisy takie jak ten: 

 Ale to wygryw urodzić się w taki...

źródło: comment_1645431517kQZGWfDIoK5MV3qLaAkj5W.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: u sąsiada trawa jest bardziej zielona. Tak jest ze wszystkim a nie tylko z miejscem zamieszkania. Sam się złapałem kilka razy jak myślałem np. ze zawód X jest zajebisty, całkowicie zapominając o minusach.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ludzie po prostu idealizują, to nie tak, że norwegia ma granice z rosją i jest #!$%@? bezprawie gdzie łysy chłop może #!$%@?ć 77 osób dostać cele jak hotel 21 lat więzienia i jeszcze ubiegać się o szybsze zwolnienie
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: słuchaj przeanalizowałem twój wpis i wniosek jest taki że nie wiesz o czym piszesz. Wrzucasz jakieś gówno sprzed 40 lat gdzie wszyscy z tamtego czasu już nie żyją.
Koniec dyskusji
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Te 16 lat temu ludzie uciekali jak tylko się dało z Polski do UK czy Irlandii i dopiero zaczynali normalnie żyć. Więc może i nie było tam kolorowo ale nadal znacznie lepiej niż u nas.
  • Odpowiedz
zginać od zamachu bombowego z powodu terrorystów z Irlandii


@SzubiDubiDu: Crude death rate w uk w 2019=9.1, ten sam rok w PL= 10.8. Jeszcze przed covidem, ktory na bank zwiekszyl te przepasc. Tak strasznie ja tym zachodzie, sluzva zdrowia kuleje i terrorysci wszedzie.
  • Odpowiedz
jest #!$%@? bezprawie gdzie łysy chłop może #!$%@?ć 77 osób dostać cele jak hotel 21 lat więzienia i jeszcze ubiegać się o szybsze zwolnienie


@kuba-lamus: W sensie bezprawie, to wydawanie wyroków zgodnych z norweskim prawem? xD Bezprawie to będzie wtedy, gdy go nie wypuszczą po tych 21 latach. A oczywiście nie wypuszczą i będą musieli z powodu 1 człowieka naginać prawo. Tak jak to było w Polsce w przypadku Trynkiewicza,
  • Odpowiedz
@kuba-lamus: a akurat tu gówno wiesz, to że wyrok ma 21 wynika tylko i wyłącznie z tego że to najwyższa kara w ich wymiarze sprawiedliwości ale na potrzeby takich wypadków robi się jakieś sztuczki różne i można przedłużać wyrok w nieskończoność
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:

Jeszcze 16 lat temu mogłeś w takim Manchesterze albo w Londynie (w Londynie był niewypał) zginać od zamachu bombowego z powodu terrorystów z Irlandi


I ile to osób od tego czasu zginęło w tych zamachach? By aż tak wpływało to na ogólne życie?
  • Odpowiedz
@kuba-lamus: W sensie bezprawie, to wydawanie wyroków zgodnych z norweskim prawem? xD Bezprawie to będzie wtedy, gdy go nie wypuszczą po tych 21 latach. A oczywiście nie wypuszczą i będą musieli z powodu 1 człowieka naginać prawo


@Creed-Bratton: akurat nie 21 lat jest z możliwością skrócenia ale też wydłużenia, bez naginania prawa - to ma motywować sprawcę do poprawy bo ma określony termin, dożywocie czy tym bardziej dożywocie
  • Odpowiedz