Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnię to dlaczego #rozowepaski i inne #neuropa tak plują się na blackpillowców że miziogini, inclele itp.
A ani razu nie widziałem na wykopie merytorycznej dyskusji która opiera się obustronnie na badaniach naukowych.
Jeśli twierdzicie że #blackpill czy #redpill to nie prawda to podajcie argumenty.
A wyzywanie od inceli nic nie da tylko powiększy wojnę damsko - męską.
A twierdzenie że "świat nie jest czarno - biały" to nie jest żaden argument.

Echh
#przegryw
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leevvir: wolałbym mieć 15 lat i widzieć jedynie w życiu league of legends niż mieć taką papkę przegrywa w głowie XD jeszcze powiedz, że każde twoje niepowodzenie w życiu jest spowodowane wzrostem i złymi genami XD
  • Odpowiedz
@Leevvir: nie wiemskąd sugerujesz, że tak myślę, ma znaczenie, ale zwalanie swoich niepowodzeń, bo nie masz dobrej szczęki jest żałosne i płakanie co chwilę, że nie masz 1,80 to nie masz szans na nic XD gadanie przegrywów
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: No i nie zobaczysz.

Psychologia już 100 lat temu udowodniła, że 90% ludzi to kompletni idioci, niezdolni do myślenia przyczynowo skutkowego, merytorycznej dyskusji i logicznej argumentacji. Po prostu 90% ludzi nie zrozumiało naukowego dowodu (pun intended).
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: przecież można wyznawać wymienione przez ciebie ideologie i być normalnym i nie ingerować tym w wolność drugiego człowieka/nie nawoływać do tego.
Imo ludzie się spinają właśnie o to, ze cześć osób z tych tagów chce im narzucić ich konserwatywną/reakcjonistyczną wizję świata. Nikt nie szanuje osoby która chce mu coś narzucić na chama i mówi mu jak ma żyć.
Sam jestem #redpill, ale przy tym jestem normalny
  • Odpowiedz
A ani razu nie widziałem na wykopie merytorycznej dyskusji która opiera się obustronnie na badaniach naukowych


@Mezomorfix: bo blackpillowcy odrzucają badania, które są sprzeczne z ich światopoglądem?

Podawałam badanie, które przeczyło temu, że kobiety są bardziej emocjonalne - zostało zignorowane
Podawałam badanie, które przeczyło temu, że kobiety są bardziej empatyczne -
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:

Podawałam badanie, które przeczyło temu, że kobiety są bardziej emocjonalne - zostało zignorowane


Nie przypominam sobie, ale jeśli nawet takie było to jak można 1 badaniem obalić tysiące publikacji naukowych i największych
  • Odpowiedz
Nie przypominam sobie, ale jeśli nawet takie było to jak można 1 badaniem obalić tysiące publikacji naukowych i największych psychologów?


@Mezomorfix: w każdym badaniu masz zazwyczaj odwołania do innych badań. nie, to nie jest jedno badanie, tych badań jest znacznie więcej.

Poza tym, oboje wiemy, że ty tych "tysięcy badań naukowych" czy metaanaliz nie czytałeś, a mimo tego zakładasz, że tak
  • Odpowiedz