Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnię to dlaczego #rozowepaski i inne #neuropa tak plują się na blackpillowców że miziogini, inclele itp.
A ani razu nie widziałem na wykopie merytorycznej dyskusji która opiera się obustronnie na badaniach naukowych.
Jeśli twierdzicie że #blackpill czy #redpill to nie prawda to podajcie argumenty.
A wyzywanie od inceli nic nie da tylko powiększy wojnę damsko - męską.
A twierdzenie że "świat nie jest czarno - biały" to nie jest żaden argument.

Echh
#przegryw
  • 33
Zastanawia mnię to dlaczego #rozowepaski i inne #neuropa tak plują się na blackpillowców że miziogini, inclele itp.

A ani razu nie widziałem na wykopie merytorycznej dyskusji która opiera się obustronnie na badaniach naukowych.

Jeśli twierdzicie że #blackpill czy #redpill to nie prawda to podajcie argumenty.

A wyzywanie od inceli nic nie da tylko powiększy wojnę damsko - męską.

A twierdzenie że "świat nie jest czarno - biały" to nie jest żaden argument.
@Mezomorfix: Najprościej mówiąc wygląda to tak każdy w swoim życiu chciał by mieć możliwie najlepsze rzeczy jakie tylko są w każdym aspekcie życia ja chciał bym mieć u siebie na wsi na podwórku nowy traktor john deere ale mnie nie stać i mam 60 . Ale gdybym tylko miał pieniądze to bez zastanowienia bym wybrał ten lepszy. tak samo jest w związkach kobieta jest z danym facetem tylko dlatego ze na
@Mezomorfix:

Zastanawia mnię to dlaczego #rozowepaski i inne #neuropa tak plują się na blackpillowców że miziogini, inclele itp.


? Przecież to też już wyjaśniono.

#rozowepaski plują na blackpillowców, bo otwierają ludziom oczy, a to z kolei zmniejsza morze bezrefleksyjnych beciaków-spermiarzy, wśród których mogą przebierać do woli. Człowiekiem uświadomionym trudniej jest manipulować i wysępiać od niego zasoby. Na tej samej zasadzie kościół i politycy nie lubią wyedukowanego i świadomego społeczeństwa.

#neuropa pluje
@Mezomorfix: Bo wy widzicie wszystko czarno-biało.

Czy wygląd się liczy? Oczywiście, że tak.

Czy bez szczęki chada i 190 cm można znaleźć fajna dziewczynę? Oczywiście, że tak.

Są panny które nie wezmą typa poniżej 180, są takie co mają to w dupie. Naprawdę, żeby obalić ten ten blackpill przegrywów wystarczy znać ludzi i widzieć, że są w szczęśliwych i fajnych związkach niezależnie od wzrostu ¯\_(ツ)_/¯

A czy typ 3/10 może poderwać
@erni13 oczywiście ze poniżej 180 cm znajdziesz kobietę i bez przystojnego wyglądu ale będą to bazyle które zwyczajnie nie podniecają mężczyzny i które będą tez mało inteligentne więc to żaden wyczyn. pod górkę robi się gdy brzydki facet i niski chce poderwać seksowną kobietę która jest atrakcyjna wtedy takie coś nie ma prawa wyjść
@dioxyna:

jak poważnie dyskutować z kimś, kto z góry zakłada, że jestem jednostką słabszą, ułomną?


Kto powiedział że kobieta jest istotą słabszą i ułomną?
Słabszą fizycznie - fakt - przeciętna kobieta przegra pojedynek fizyczny z przeciętnym mężczyzną. I co z tego?
W naturze nie może być coś slebego i ułomnego bo by wyginęło.
Kobiety są dużo silniejsze. Bo posiadają cechę która w dzisiejszych czasach przydaje się w większym stopniu niż siła
@Mezomorfix: To jest tak jak chrześcijanin dowiaduje się, że jest zero dowodów na istnienie Boga czy Jezusa a od dzieciństwa był karmiony opowieściami i przyjmował je jako prawda bo tak działa ludzki gatunek (To była kwestia przetrwania, wiara dziecka, że dorosły mówi prawdę).
Tak samo jest z nimi mówisz im, że najważniejsze w dobieraniu się w pary jest uroda a reszta nie ma żadnego znaczenia to tak jak z tym chrześcijaninem,