Wpis z mikrobloga

Cześć!

Kolejny etap perfumowych mistrzostw najlepszych skórkowców dobiegł końca - idziemy jak burza, dziś odpadły kolejne cztery zapachy. Przed nami widać już metę - w półfinale głosujemy przez najbliższą dobę, do jutra do godziny 20:00 pod tym linkiem.. Standardowo przypominam o złotej zasadzie mistrzostw - #nieznamnieglosuje. Bawmy się odpowiedzialnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co wydarzyło się w zakończonych właśnie ćwierćfinałach?

- Tom Ford Tuscan Leather nie zatrzymuje się i odprawia z kwitkiem kolejnego pretendenta - tym razem padło na Acqua di Parma Colonia Leather Eau de Cologne Concentrée (47:22)

- sentymenty obce były również Diorowi, którego Fahrenheit odesłał w niebyt drugiego reprezentanta włoskiej marki - Acqua di Parma Leather, choć tutaj starcie było bardziej wyrównane (35:28)

- Rasasi La Yuqawam wygrało z Memo African Leather 42:26 i również melduje się w półfinale

- drugi ze skórzanych Tomków Fordów, Ombre Leather, zdobył tyle samo głosów co jego malinowy brat - 47. Gucci Guilty Absolute nie podołało wyzwaniu i z 24 głosami pożegnało się z turniejem.

#perfumy #perfumowemistrzostwa
TetraHydroCanabinol - Cześć!

Kolejny etap perfumowych mistrzostw najlepszych skórk...

źródło: comment_16453832724amTHBwpPLtJZMwl2bWJhv.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: @testowy_test: @HansLanda88: Tutaj zadziałał fakt, że jeśli coś jest bardziej w zasięgu, to jest lepsze. La Yuqawam jednak jest dużo tańszy od AL i więcej osób go zna, więcej ma, no a jak mają to wiadomo, że najlepsze... Jestem wkurzony, bo jednak LY to nie jest tak oryginalna kompozycja jak African Leather...
  • Odpowiedz
@Tony94: Tu już nie chodzi o oryginalność. Mam Lajukałam i lubię ten zapach. Ale nawet gdyby była to oryginalna kompozycja Rasasiego, to żeby uznać ją za lepszą od African Leather, to chyba trzeba mieć nos zapchany.
  • Odpowiedz
@pionas1337: Ej #!$%@?, teraz do mnie dotarło jakie to jest komiczne XD Kłócimy się dokładnie w ten sposób jak w "Stary fanatyk wędkarstwa" o to, kto jest królem wód XD
  • Odpowiedz