Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zamierzam wiosną wybrać się na divy. Jestem 25 letnim prawikiem z odmiany przegrywu mentalcel, gdzie środowisko zdeterminowało mój stan,a nie genetyka. Historia jest zbędna oprócz krótkiego starszczenia dom, wychowanie, prowadzenie do wycofania i #!$%@?. Wielu mirków pisało o podobnym dylemacie, że szkoda ryzykować zdrowiem będąc w kleszczach problemu gorzkie prawictwo czy ryzyko hiv po jego zdjęciu.
Dziewczyny mieć nie chcę, bo mentalnie się do tego nie nadaję, w dodatku jedyna róz
żowa z przebiegiem jaka ma dla mnie wartość to diva bo nie wymaga nic po zapłacie, a potem wracasz do swojego życia. No i nie chcę wyrywać pijanych julek po klubach, gdzie bez gumy była brana w kiblu walącym moczem. Dziewczyny z mniejszym przebiegiem też nie chcę, bo zaczynanie relacji od różowej, której się pali zegar biologiczny i chce bąbla i kredyt to też mierna opcja na start.
Ale mniejsza o to. Czytałem już, że guma chroni przed ryzykiem jak i droższe divy z apartamentów, gdzie jest mało tagów co jest u niej do wyboru, bez np anala ect. Ale i tak myślę, by jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko, bowiem jeden mirek na pw podesłał mi coś takiego https://wikiless.org/wiki/Pre-exposure_prophylaxis?lang=en
Nie wnikałem nigdy w taką medycynę, więc zapytam wprost: jakiś mirek to brał? Można to kupić w aptece, zamówić czy niestety jedynie lekarz może przepisać coś takiego? Nie znam się na tej medycynie a Prep plus guma to niemalże 100% braku ryzyka.
Teoretycznie nie mam takiego ciśnienia, ale wolę mieć to przed trzydzietska odhaczone niz potem coraz większą tremę łapać wraz z latami u jakiejkolwiek divy

#seks #zdrowie #divyzwykopem #blakpill #przegryw #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620e137803e024030c9e92b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Niestety masz problem z overthinkingiem. Nie bierz się za divy bo potem będziesz następny rok nie spał po nocach myśląc czy czegoś nie złapałeś. Chcesz adrenaliny to zrób sobie prawko na motor. Mój znajomy miał kilka lat temu podobne dylematy, potem jak miał hayabusę różowa sama się znalazła.
  • Odpowiedz
czułbym się żenująco jakbym poszedł do divy i powiedział,że chce aby mnie przytulała


@Szczuroskoczek_: ale to tak nie działa, że idziesz i mówisz co chcesz, raczej wszystko wychodzi już podczas akcji
  • Odpowiedz