Aktywne Wpisy

saycool 0
Miraski mam wolne pół miliona i brak pomysłu jak zainwestować.
Bardziej na longterm albo w coś co nie jest zbyt angażujące.
Jakiś czas temu grałem na #gielda ale pomimo kilku fajnych strzałów ostatecznie wiele nie zarobiłem.
Myślałem o jakimś ETFie albo zakupie nieruchomości, ale może macie lepsze pomysły?
#inwestowanie #biznes
Bardziej na longterm albo w coś co nie jest zbyt angażujące.
Jakiś czas temu grałem na #gielda ale pomimo kilku fajnych strzałów ostatecznie wiele nie zarobiłem.
Myślałem o jakimś ETFie albo zakupie nieruchomości, ale może macie lepsze pomysły?
#inwestowanie #biznes

Graner +26





#pewniebyloaledobre #fizyka może #slowpoke
źródło: comment_1645348254K3Wl8WngR0lpBPZFYHpHID.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Faktycznie w branży hvac używa się częściej m/s, ale wiadomo, że podawanie prędkości w km/h ma uzmysłowić szerszej publiczności z jakim żywiołem mają do czynienia.
Zresztą, skoro wiatr nie jest stałą to czemu nie powinniśmy zmienić próbkowanie na milisekundy xD? Albo nanosekundy xD?
A poważnie, gdy ja udzielam wywiadu to zawsze dostaję gotowy tekst do autoryzacji, właśnie po to żeby wyłapać takie babole. Jak widać panu doktorowi nawet się nie chciało przeczytać co napisał.
źródło: comment_1645349413KhAsPr3YirLyLDxAOAYgUU.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Czyli prędkość samochodu w km/h można zmierzyć tylko jeżeli jedzie on co najmniej godzinę.