Wpis z mikrobloga

  • 0
@fuechsinn

ano tak, zapomniałam, że każdy facet jest fachowcem od remontów i napraw i wszystko robi sam, wcale żaden nie korzysta z ekip, mechaników itp.,

Bo nie chodzi się przecież do restauracji, zawsze je się tylko w domu. Tak samo nie korzysta się z usług opiekunek do dzieci.

zwłaszcza w młodym pokoleniu,

Bo w młodym pokoleniu kobiety zajmują się sprzątaniem i gotowaniem, przecież ich szczytem możliwości nie jest zawieźć pranie do matki
  • Odpowiedz
@stray_dog przecież to znalezisko to wysryw jakiegoś typa, któremu nie poszło zaruchanie, więc wyżywa się #!$%@?ąc o jakichś wydumanych przez siebie samego alkoorgiach na Erasmusie i jakie to baby złe.

Mi też facet złamał serce i to nie raz, ale nie zrzucam własnych niepowodzeń sercowych na ogół mężczyzn kek
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog A ja nie, nigdy nie byłem jakimś "łobuzem", a jednak nie miałem problemu z umawianiem się z kobietami. Większość tych "grzecznych i uczynnych" na wykopie, to osoby które mają masę własnych problemów, a ich jedyne kontakty z kobietami to tinder i inne serwisy randkowe online.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog

dodaj, że masz jeszcze poniżej 170cm to będziesz tym mitycznym 2/10, który rucha modelki. O

czywiście, bo przecież jak masz 185 to że wyglądasz jak wieszak na ubrania to przecież wspaniały atut. Może zamiast wszelkich portali internetowych skorzystasz z możliwości poznania kogoś na żywo? To że większość z tagu przegryw nie ma żadnych znajomych (oraz zainteresowań), przecież nie pokazuje że to z nimi jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog

Masz tu przykład ziomka, który na pewno to, że nie umawia się z babami to dlatego, że jest toksycznym mizoginem.

A skąd wiesz że on się nie umawia z kobietami? To jest właśnie ta wasza projekcja, ktoś z takim wyglądem nie może się przecież umawiać z kobietami. Przecież to nie możliwe.

bo problemem z ludźmi, którzy zaprzeczają powyższym zjawiskom jest to, że w ogóle nie poświęcili w życiu czasu na obserwację.
  • Odpowiedz