Wpis z mikrobloga

Gdzie najbardziej chcielibyście mieszkać w Polsce?
Bo ja w Michelnie! A Michelin to jest taka dzielnica we #wloclawek totalnie wyodrębniona od reszty miasta, i to jest mega cudowne! Taki śmieszny prostokącik wycięty w środku lasu, a na około tylko wyludnione rolnicze wioski, jeziora, no i lasy! No sami musicie przyznać, że jak na polskie warunki to dosyć elitarna miejscówka do życia... ()()
DziecizChoroszczy - Gdzie najbardziej chcielibyście mieszkać w Polsce?
Bo ja w Miche...

źródło: comment_16453341106r8dtqOmF79mts1w75NrcR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzieci_z_Choroszczy: Płacisz za bycie w mieście, a codziennie marnujesz czas żeby dojechać JP2 do Włocławka i wrócić. Masz tylko Biedronkę i Stokrotkę, inne usługi musisz jechać do Centrum. Las przemysłowy, nawet grzybów nie ma. Działki i domy najdroższe, bo każdy nowobogacki chce mieszkać na Michelinie i kupujesz drogą klitę, żeby patrzeć na Cayenne sąsiadki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzieci_z_Choroszczy: znajduje się tam zakład karny a to tylko jeden z plusów, ogólnie ten rejon jest zagłębiem oskariady julek i ogólnie bananów, łażą n------i albo naćpani, pełno "uliczników" co mają bogatych starych a kreują się na takich patusów, jestem z Włocławka mam paru znajomych z Michalina i nie raz tam byłem. Jest o wiele bardziej ciekawszych miejsc do życia niż Michelin czy z pewnością Włocławek XD
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: nie słuchaj tez debili, nie ma tam smogu, nie tam cpunow, nie ma tam smieci. Te osiedle ma 3km dlugosci i sa zroznicowane obiekty. Lasy czyste, niedaleko sa jedynie pozostalosci poniemieckiej fabryki oraz kilka km dalej lotnisko sportowe. Generalnie taka senna dzielnica otoczona lasami, a najwyższe budynki to bloki 4-piętrowe. Jest w okolicy rzeczka, trochę pałaców i sporo zwierząt leśnych.
  • Odpowiedz