Wpis z mikrobloga

Rocznica z #rozowypasek - poszliśmy sobie w #krakow na rynek zjeść dobre papu (tu przystawki), przejechać się dorożką (pierwszy raz w życiu to robiłem a jestem krakusem z dziada pradziada) i na Guinessa na koniec wypadu.

Generalnie nie skarżę się, podzieliliśmy opłaty (na jej życzenie, ja oczywiście chciałem za wszystko sam zapłacić) i też zarabiam na tyle, że mogę sobie pozwolić, ale jednak taki jeden wypad i właściwie 1k talarów wyleciał z kieszeni prawie :o

Niemniej - polecam, jedzonko przepyszne, no a wieczór też wyszedł miodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cedrik - Rocznica z #rozowypasek - poszliśmy sobie w #krakow na rynek zjeść dobre pap...

źródło: comment_164531214232Nf7NQu4wltbCVKcpKpXC.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KOLEGAMAMY: no dobra, ale masz jakies podstawy naukowe, ze ten asfalt im szkodzi? Bo my jako ludzie tez nie powinnismy sie poruszac po drogach asfaltowych i kostce - a mimo wszystko robimy to codziennie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do patologii - a jak ktos uprawia jezdziedztwo konne to tez patologia i meczy konia? No bo przeciez skacze nim przez plotki dla przyjemnosci. ( ͡°
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: ja podziwiam wasze zdolnosci analizy - w takiej bluzce to i moja kolezanka o wadze 45kg wyglada ma pozorna nadwage. Ja mam szczuple dlonie, a na zdjeciach wygladaja jakbym wazyla 150kg, a nie waze. Po prostu perspektywa i krotkie palce zawsze wygladaja na ulane.
Widze roznice w poruszaniu sie po kostce, asfalcie i polu, ale ludzie ktorzy sie tym zajmuja tez musza z czegos zyc. Ja zawsze stawiam czlowieka
  • Odpowiedz
ad morskie oko też wozem ciągniętym przez te zaniedbane konie.


@justypl: Zaniedbane xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Te konie nie są zaniedbane, bo nie mogą takie być. Pozwolenia na wystawianie dorożek na krakowskim rynku kosztują grube pieniądze, opieka weterynaryjna jeszcze większe. Konia trzeba odpowiednio karmić, bo wbrew pozorom jest dość delikatnym zwierzęciem. Nikt sobie nie pozwoli, żeby był zaniedbany, bo zwyczajnie ludzie nie będą do takiego dorożkarza przychodzić, a na jego miejsce czekają inni,
  • Odpowiedz
ale o co chodzi z ta jazda dorozka?


@little_muffin: Chodzi o to, że ludzie nie mający na co dzień do czynienia ze zwierzętami myślą, że każde zwierze, które nie mieszka w "apartamencie", to potencjalna ofiara przemocy. Pies w budzie? Znęcanie się. Koń ciągnie dorożkę dookoła rynku po płaski? Znęcanie się. Bambizm zalewa im łby.

dorożkę se najal XD nawet jakby mi 500 zł dawali to bym na to g---o nie wsiadł. Dawno powinien być w ogóle zakaz tych
  • Odpowiedz