Wpis z mikrobloga

Witam Państwa. Chciałem tylko napisać, że kupiłem PPV Gali Prime MMA SHOW. Dlaczego? bo mnie stać, a tym wszystkim wykopowym przegrywom, którzy żebrają o jakieś strumyki, linki, restreamy stawiam soczystego kloca na klate i na ryj po ostrym kebsie. Tfu na was przegrywy. Sugeruję wam lecieć szybko do mamusi i prosić o te śmieszne 30 zł a nie skomleć o nielegalną transmisję. Jest mi was strasznie żal haha. ESSA lamusy
#primemma #famemma #highleague
  • 43
@Dyktator90: Bardzo szanuję takie prorynkowe podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednakże nie radzę tym lamusom próbować niczego uświadamiać. Jest to bezcelowe gdyż wydaje im się, że wygrywają żyćko, nie wydając tych 30 ziko. Musieliby nabrać innej perspektywy, by zrozumieć żałość swojej filozofii biedasprytu, czyli dysponować odpowiednią dużą ilością funduszy, by rozstanie się z trzema dyszkami ich nie bolało.
@Dyktator90: o cię czlowieku. Z nicku, z którego wynika, że masz 31 lat można stwierdzić, że jesteś niesamowicie sytuowany mogac pozwolic sobie na zakup ppv za 30 zł, a co więcej nawet poszydzic sobie z 15latkow którzy mają mądrych rodziców i za żadne skarby nie przyczynia się do oglądania tej patoli przez swoje dzieci xD urosles w moich oczach, jesteś bohaterem
@Pryshlyak: ja dodałem ten wpis na podkręcenie wibracji i w celu ukazania ludziom ile przegrywów będzie się spuszczało i udzielało. Nie mylilem się, mój wpis rośnie jak drożdże a ja mam beke z tych frajerów co nie mają 30 zł na ppv. A ja od 20 otwieram wódeczkę, zastawiam syto stół i będę się delektował galą i śmiał się z frajerów pytających o linki hahahahhha
@mlotan: produkuj się dalej i tak cię nikt na poważnie tu nie wziął. Tfu na takie miernoty jak ty. Jak cie stać kupić ppv to wklej to screen że licencja opłacona. Wtedy ja wkleje i napiję się z tobą gorzały a jak sępisz i będziesz kombinował to kij ci w czekoladową grote czokapik.
@Dyktator90: zacznijmy od tego, że ja tego nie oglądam. Jestem w podobnym wieku co ty i bawią mnie jednak inne rzeczy. Wódki nie pije. Irytuje mnie tylko czepianie się takich dzieciaków którzy jeszcze nie mieli okazji zarobić bo się uczą i są uzależnieni od rodziców, a Ty wyzywasz się na nich lecząc swoje kompleksy z młodości bo jak widać też nie miałeś co mieli inni rówieśnicy.
To w jakim celu po mnie jedziesz? Ja kierowałem swój post do frajerków prawusów ze stulejką, rogaczy, piwniczaków ktorzy co chwilą proszą o link do gali. Skoro tego nie oglądasz to dlaczego we mnie ciśniesz. Ja kupiłem ppv z linka LUPY i wierzę że tego kena na botoksie położy 1 strzał bo go na to stać.
Piszesz że jesteś w podobym wieku co ja to zamiast jechać po tych lamusach co sępią reastreamy ciśniesz w moją osobę. Jeśli masz te 30 zł to domyślam się że jesteś dojrzałą osobą i jeżeli chciałbyś galę zobaczyć zapłacił być te 30 zł np. Blikiem i sobie z kumplami przy dobrym alkoholu zobaczył.
@Dyktator90: sepia bo chcą obejrzeć wydarzenie a nie mają możliwości zakupy. Nie pochwalam reastreamow bo ktoś wtedy nie zarabia, ale przede wszystkich nie znoszę wyśmiewania kogoś za to, że go na coś nie stać
@mlotan: tym im współczujesz i jest ci ich żal a mi odwrotnie. Jak nie stać? Od kiedy gala była ogłoszona? Mogli się zorganizować, spotkać w 3 lub 4 ziomków, to po 7-8 zł. Ja sram na nich płynnym gównem. Prosto na facjatę. Ja sobie będę oglądał a o ni niech sępią. Hahahha żal mi frajerów co nie potrafią skołować 30 zł. Parówy i śmiecie zwykłe
@mlotan: Nikt tu biedy nie wyśmiewa, tylko raczej złodziejskie podejście. Używanie epitetów związanych z biedą służy uderzeniu w domniemaną wrażliwość złodziei. Krytyka jest związane z ich ostentacyjnym poczuciem dumy, że nie kupują, bo przecież "można mieć za free". #!$%@? mnie obchodzi kto ile ma lat i jakie możliwości. Do #!$%@? wafla, rozmawiamy o 30 PLN, żyjąc w kraju, w którym praca już nie jest przywilejem

Nie bardzo wiem czego adwokatem tutaj
@Pryshlyak: nie wiesz czego bo nie czytasz albo nie rozumiesz co czytasz i optuje przy drugiej opcji bo ja nikogo nie suprawiedliwialem co mi zarzucasz. A napisałem wyraźnie. Nie pochwalam piractwa w żadnej postaci ale jeszcze bardziej nie znoszę naśmiewania się z ludzi których na coś nie stać. A to zauważyłem w pierwszym wpisie, cyt. "(...)bo mnie stać..."