Wpis z mikrobloga

Hej mirasy.

Rozważam zakup A6 2.7 BiTurbo, na wiosnę. C5, bo to jest 04 jest końcówka, i już na full opcje można kupować, a C6 to początek i tam cena szybuje magicznie do góry! Zna ktoś ten silnik? Jak to jeździ? Jak z awaryjnością? Bo z opiniami tak średnio, jeżeli chodzi o dostępność w necie.

#samochody #motoryzacja #audi #a6
  • 6
@erwit: Wiesz, jeżeli chciałbym sobie kupić co z mocą około 300KM, i podobnej klasy, to dopiero był zapłacił majątek. Więc jest to jakiś kompromis pomiędzy ceną i jakością.
@filip_k: racja, tez mialem taki dylemat, po policzeniu wszystkiego okazalo sie, iz poki ci nie stac mnie na szybkie auto. Wez pod uwage, ze ten silnik to dosyc wysilona jednostka. Dwie sprezarki w 10 letnim aucie, beda bardzo kosztowne w naprawie, jezeli duzo jezdzisz po miescie. No i to jest 250 PS, a nie 300. Choc sam silnik zdaje sie byc udany, skoro dalej go montuja.
@erwit: Koszty wachy spokojnie da się utrzymać :) Wsadzi się gaz i będzie się jeździć nie drogo. Tylko się nie zastanawiałem nad jednym. Ile mnie wyjdzie ubezpieczenie tego smoka?