Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: nie właził jej w dupę i za wszelką cenę bym się nie próbował przypodobać. Nie pokazujesz się jako fajny facet, tylko jako frajer inwestujący w laskę której nie zna, a takich to ona ma setki.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Ty od początku zachowujesz się jakbyś chciał być jej podnóżkiem. Na tinderze po pierwsze nie zadajesz pytań, nie próbujesz się dowiedzieć kompletnie niczego o danej osobie, nie próbujesz zaimponować, nie pytasz o spotkanie a już na pewno o nie #!$%@? nie prosisz xd
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: nie. Masz prowadzić rozmowę w intrygujący sposób i naprowadzić ja na moment kiedy spotkanie jest oczywiste bo musisz coś pokazać przetestować itd. Nie piszesz daty i terminu xd strasznie sztywno do tego podchodzisz, chcesz się uczyć relacji międzyludzkich to się baw tym
  • Odpowiedz
@Telo7: dokladnie tak
@przegro_pisarz: nie zadaje sie pytan bo to nie przesluchanie, prowadzisz naturalnie rozmowe i rozne fakty z niej wychodzą. Jak masz kolegów koleżanki, cyz kogoś poznajesz to go w kółko o coś pytasz? No nie bo to co najmniej dziwne i niefajne dla rozmówcy. Poza tym zadając w kółko pytania zaniżasz swoją wartość a przy okazji wywyżasz jej. Co innego jak ona się Ciebie dopytuje, to
  • Odpowiedz
. Jak masz kolegów koleżanki, cyz kogoś poznajesz to go w kółko o coś pytasz


@Adasi: nie mam koleżanek a koledzy też nie. Gadamy o codziennych sprawach, i też pytamy o różne rzeczy i wszystko jasne, jakbyśmy nie zadawali żadnych pytań to wszystko byłoby git. Kurde na następnej przetestuję i napisze jej moje wolne terminy a ona nie odpisze.
  • Odpowiedz
Już czytałem książki dzięki, którym miały mi się poprawić relacje i nie poprawiły.


@przegro_pisarz: wiedza teoretyczna to nie wszystko, liczy się praktyka.

Po pierwsze rada od ponad 30 letniego faceta który na babach stracił zęby
  • Odpowiedz
@To_The_Moon:
1. Nie mam przed sobą kariery i na gówno studiach jestem.
2. Jakie ciuchy mam kupić? Nie chce mnie się chodzić na siłownię już próbowałem 2 razy. Od lipca ćwiczę w domu codziennie a od października pływam na basenie.
3. Nie mam pasji i nie mogę znaleźć.
4. Zobaczę jak będę stał finansowo. Może porobię operacje.
5. Nie mam pozycji zawodowej xD co rozumiesz przez zaradność? Wydatków nie mam żadnych. Co roku mam coraz więcej
  • Odpowiedz