Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:02, Sobota, 19 lutego 2022. Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelego. Słońce podniesie się dziś o 06:59. Świecić będzie 10 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:01. Ciemna noc zapadnie o 18:20, ale gwiazd można wypatrywać od 17:38.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 13
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

@wynalazek_one: Potwierdzam, w Poznaniu też pizga złem, aż spać nie można, tak tu #!$%@? ( _)
Dziś idziemy dobrać dla mnie nowe okulary (ʘʘ) Nowe wszystko: szkła, oprawki, w końcu moja buzia będzie ładnie w
Dzień dobry,
napisałam jedną wiadomość i ją przypadkiem usunęłam xD No nic to jadę jeszcze raz: pogoda paskudna więc siedzę w domu. Za chwilę cyrk rozpocznie się na nowo i ruszy kolejny semestr na uczelni. Na discordzie widzę ostatnie bitwy z matmą i programowaniem, na całe szczęście nie biorę w tym udziału. W sumie to dobra motywacja żeby się przykładać i minimum wywalczyć zaliczenie.

@wyinwidualizowany czy ten piesku nie ma za dobrze?
Z przeglądu wróciłem, felga do prostowania, reszta ok. Patrząc na te dziury w drogach to dobrze ze tylko jedna felga ( ͡º ͜ʖ͡º) Panowie kontrolerzy troszkę smieszkowali jak drzwi do budynku nie mogłem otworzyć - tak wieje. Wiuuu siuuu śmieci mi wyrwało jak szedłem wyrzucić i musiałem ganiać butelki. ¯_(ツ)_/¯ Zaraz jadę na zakupy, jak się uda to na łyżwy skoczę. Trzymajcie się ciepło hej!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@omi-omi: o, okularnik XD
Pozdro z okularów za 1450 PLN, bo tyle kosztowała w pełni pasująca mi konfiguracja, która wreszcie daje rade w samochodzie (nie oślepiają mnie inne auta, yay).

Pozdro na szybkości z pierwszego dnia fuchy, podpatruje kulege elektryka i może się czegoś nauczę i może coś zarobię, yay.
Tydzień męczący, ale zleciał znowu, po wypłacie już tylko ślad, odliczam czas do egzaminów i wiosny, kiedy trzeba będzie ruszyć znowu
@buczubuczu: no, okularnik. Do tej pory nosiłam tylko do kompa/tv/auta, a tak to bez. Ostatni raz szkła wymieniałam 7 lat temu, potem miałam tylko jedno badanie i w sumie do tej pory nic z tym nie robiłam. I to był błąd, bo się okazało, ze z - 1 i - 1,25 wskoczyłam na prawie - 3 xD No i teraz mam przykaz nosić je cały czas i regularnie chodzić na kontrolę,