Wpis z mikrobloga

@Adiog to co ty chcesz oglądać? Jak z tych szonów trzeba na siłe wydusić każde slowo bo sama z siebie nic nie powie, przychodzą zeby siedziec w kuchni i gadac ze soba albo siedziec w telefonach. A ta nikola przez calego strima moze szepnela z 5 razy cos do szymola, do czatu nic nie powiedziala tylko patrzala na monitor a potem powiedziala ze "ona robi kontent"
Szympek tylko jak siedzi sam jest
@cotusiewpisuje: Seba może i robi content ale czasami zachowuje się jak psychol wobec nowych ludzi. Co do ludzi na streamie to oni nie dostają nic kasy są darmowymi niewolnikami to po co maja się starac a część nowych osób nawet nie wie że na jakiś streamie są i 7k przegrywow ich ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny stream jaki ostatnio był znośny to bez seby. Jak wpadł
@Adiog: jedyny dym z szonem i gejem to był wjazd arbuzowskiej i potrwał 2 minuty do wyłączenia korków,a potem wbił seba i dalej było ciekawie. a seba sobie na dużo pozwala i w sumie moim zdaniem o to chodzi na tego typu streamie,co do tego że nie wiedzą że są na streamie to każdy jak wchodzi na meline jest informowany.
Mamy różne zdania,ale ci nowi ludzie dopóki seba ich nie zaczepia
@cotusiewpisuje: no ciekawe nie jest ale postaw się na ich miejscu. Ludzie przychodzą myśląc, że przychodzą na imprezę a zastają 2 typów przed 30 co coś tam patrzą w komputer i z nim rozmawiają, 0 muzyki nic( ͡° ͜ʖ ͡°) ci z większym IQ już na starcie wyginają z meliny. Według mnie aktorów to powinno się stopniowo wprowadzać nowych lub czymś zachęcić, żeby coś gadali na streamie
@Adiog: to jest warszawa i ci ludzie szukają imprez na tinderze,tam sie rucha każdy z każdym i roznoszą sobie wenery a ty wydaje mi się że szukasz tam względów moralnych,nie odbierz mnie źle,myślę że nie ma co ich bronić i doszukiwac się logicznego myślenia tam,jak nie dymią to niech #!$%@?ą albo niech dają sie jechać jak szmaty przez sebe,a jak któryś szon już zacznie gadać z widzami to po paru dniach