Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te osoby które wyzywają krytyków Seby od nowociot XD.
Ja oglądam Besia od wakacji i ogólnie uważam Sebe za zdecydowanie pozytywną postać.

Jednak ostatnio zdarza mu się wpływać negatywnie na kontent na streamie.
Choćby przestraszenie tej Tajki, która wbiła kilka dni temu ale po chwili uciekła, przytłoczona zachowaniem Seby. A mam wrażenie, że gdyby została mógłby wyjść super stream. Już samo to gadanie po angielsku z nią było dobre.
Dzisiaj również zwyzywał kilka dziewczyn, gadał do nich per "cipcia". I te bardziej honorowe opuściły melinę.

Dla mnie najlepsze streamy jakie były to te na których był solo Szymek plus jakieś tinderówy. Na przykład z tymi żołnierkami.
#szymoool #twitch
  • 13
@KnurJajcaty: dla mnie to byla pozytywna postac jak sie pojawil na chwile na newonce zeby zagadac do randomow xD a tak to co chwila robi rzeczy na granicy bana, odstrasza aktorow, slychac tylko jego #!$%@?, jak go cos #!$%@? to dzwoni po chamow ze go bija, jak sie obrazi do leci do Adriana Polaka i pewnie leakuje wszystko co sie da, na dodatek jest giga mitomanem i pozerem
@KnurJajcaty: przecież Seba był na każdym najlepszym strumyku z tinderówkami. Dawid gej, ta przyjaciółka antoniewskiej co ją szymool pocałował i Seba to epicki strimek. Później impreza w poprzedniej melnie była cały czas stypa jedynie coś się rozruszało jak przyszedł akordeonista i wbicie Seby. Taka prawda, że najbardziej pamiętliwe strimy to tam gdzie jest Seba. To, że jesteście spermiarzami i chcecie jakiś randomowych laskach by gadały o jakiś gównach gdzie studiują to
@KnurJajcaty: sam widzisz, że jak przyszła ta Mirka czy jak się nazywała to #!$%@? Szymol jak zacięta płyta "ty wiesz co tutaj się dzieje" i tłumaczenie po raz milionowy. To jest ten wasz prima sort kontent "jestem streamerem, bije się w fame mma jestem sławny" xD
@IIIlIII: dobra powiem tyle nie będzie Seby to jeszcze zatęsknicie. Będzicie mieli już wkrótce 3/4 oglądania yt i resztę spanie. Już nie będę próbował więcej dyskutować na ten temat, że najgorszy vibe wprowadza Szymool który albo opowiada jaki to strimer z niego po czym mówi by utkali #!$%@?ę i siedzieli na streamie gdzie przychodzą randomowi ludzie by się bawić, a nie zabawiać pana strimera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KnurJajcaty: Seba chyba jako jedyny rozkręca imprezę i dba o to żeby coś się działo. Niestety po większej ilości wódeczki się odkleja, przez co trochę mu #!$%@?.