Wpis z mikrobloga

@krzy_siek: też masz rację, ale czy serio jest jakiś sens aby na siłę ubierać syna w sukienki, albo odwrotnie (choć dziewczynki w spodniach to raczej standard teraz)? Jak się obserwuje niektóre przypadki, np. syna Naomi Watts, to widać że kiedy te dzieci były bardzo małe to rodzice ubierali tego Samuela jak chłopaka. Im starszy tym ubierał się bardziej "po swojemu", więc sadzę (i mam nadzieję) że to jego wybór.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SRzeyamlon: może to jest tak że kobiety chcą zrobić swoją wersję 2.0 a że urodził im się syn to musza go jednak przebrać. Mam koleżankę która znam od zawsze i z swojej córki robi swoją lepszą wersję, trochę szkoda mi tego dziecka.
@SRzeyamlon: A to nie trochę coś na zasadzie, że mam 5 lat i teraz mam fazę na lalki barbie i różowy by za pół roku biegać i kopać piłkę z chłopakami? U nas chyba trochę to inaczej było traktowane, nie było tyłu możliwości i rodzice hamowali, bo co sąsiedzi powiedzą, że syn woli się bawić lalkami z koleżankami pod blokiem. Nie robią nikomu krzywdy, więc w czyn problem?
xD beka z prawiczka, który szuka sobie wymyślonych problemów na świecie i obwinia za nie lewactwo xD tragedia, dziecko się ubrało w sukienkę, kto to widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SmakoszKotow: zapytałem się, czy to nowa moda. W odpowiedzi piszesz o moim doświadczeniu seksualnym. Brak słów.

I tak, zmuszanie dzieci by zachowywało się niezgodnie ze swoimi preferencjami jest szkodliwe w dwie strony. Zarówno gdy im się zabrania