Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ko_Otu: thingiverse, cults3d, ta strona od Prusy. Głównie z tych korzystam.
Jak szukasz czegoś fajnego do domu to rzuć okiem na Anycubic Mega i3. Na Bagdoo jest za 210$ z Czech.
@wypokowy_expert dostałem rabata, bo brałem hurtem różne postacie.
Jak szukasz czegoś fajnego do domu to rzuć okiem na Anycubic Mega i3. Na Bagdoo jest za 210$ z Czech.


@matiJ: płaciłem 745 zeta na początku roku na ali.
@matiJ: tak z ciekawości - jakie najmniejsze rzeczy w ogóle możesz wydrukować?

Już jakiś czas próbuję dorwać silikonowe malutkie (ok 6-10mm) meduzy, ale albo strasznie drogo albo niedostępne.
Może druk 3D jest jakąś alternatywą?

Daj znać na PW - jak to jest temat do ogarnięcia to chętnie zapłącę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matiJ: miała być z ES, ale chyńczyki poszaleli z promocją (powinno być około 1000) i sprzedali więcej jak mieli. Czekałem półtora miesiąca na wysyłkę i wysłali finalnie z DE i dorzucili kilogram pla.
@Cobesh: dużo osób ostatnio dostaje lepsze drukarki niż zamówione, bo właśnie Chińczycy ostro sprzedają wszystko. Typ ostatnio wrzucał, że kupił drukarkę za niecały tysiąc a dostał taka za prawie dwa.
@matiJ: ja wiem co chciałem- inna mi nie potrzebna, cena była 50% tego co u nas, obiecali szybką wysyłkę, dali dupy wiec musieli czymś zrekompensować. A wole plastik niż nie to co chciałem kupić
@problemat: nie nazwałbym siebie prostym człowiekiem i daleko mi do nienawiści do pana K. To są tylko heheszki. I z politykami z drugiej strony też będą #!$%@?.
A jeżeli chcesz to oferuje też popiersia prezesa wydrukowane złotym filamentem! ()
@problemat: skoro widzisz to tylko w taki jednowymiarowy i prosty sposób to opinie o prostym człowieku możesz kierowcy tylko w swoją stronę. Nie kojarzysz dicko Dino ani tego ilu polityków na nie trafia i że nie każda wersja ma szydzić z właściciela głowy.