Wpis z mikrobloga

  • 1
@hempmont: Dla jednych wiem, że i 15mg starczy na fazke ale jeśli chodzi o edibles, u mnie zabawa zaczyna się od 100mg. Co prawda gały są wtedy czerwone i mocno ciągnie w stronę łóżka, ale poniżej po prostu nie działa. Duża tolerancja, codziennie 0.7-1g medyka
Edit: swoją drogą jak w butelce jest te 40mg to faktycznie jak na legalny produkt całkiem sporo tam tego. Na pewno duża część społeczeństwa nabżdyngoliłaby się
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzyb420: No wiadomo że to nie jest dużo jeśli jest rozłożone na cały dzień. Jednak tolerke już jest w stanie zrobić. I chodzi mi tylko o thc jedzone, że zaczyna działać od 100mg. Inhalowane to wiadomo że z wapka poczuje fajnie i 15mg
  • Odpowiedz
  • 1
@ogkush: U mnie sporo zależy od dnia i ile wcześniej nie paliłem. Wiadomo że muszę więcej zjeść jeśli to już późna godzina wieczorna po całym dniu palenia. Różnica powinna być też w tym czy na pusty żołądek czy nie, ale imo większą rolę odgrywa tutaj co jadłem wcześniej - tłuste rzeczy pomagają thc diametralnie. Zdarzyło mi się zjeść ~100mg thc z ABV na czczo z rana i nie poczułem tego długo
  • Odpowiedz