Wpis z mikrobloga

Chłop bałby się dodać zdjęcie na facebooka lub pójść do pracy a Julka pokazują się publicznie przed kamerką… w ogóle nie widać po niej smutku jakby zobaczyła jak wyglada prawdziwa depresja to z daleka widać smutek w oczach i ogólnie taka zmarnowana twarz.
#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #depresja #socialmedia #influencerki #juliakostera #pieklokobiet
Onaaa20 - Chłop bałby się dodać zdjęcie na facebooka lub pójść do pracy a Julka pokaz...
  • 34
w ogóle nie widać po niej smutku jakby zobaczyła jak wyglada prawdziwa depresja to z daleka widać smutek w oczach


@Onaaa20: Gówno prawda. Często nijak nie możesz z zewnątrz stwierdzić depresji, ani po zachowaniu ani 'po oczach'.

A pomijając cała julkowatość czy social. media to jeśli rzeczywiście ma depresje i odważyła się do tego przyznać to chyba dobrze?
@Onaaa20: nie wiem kto to jest, ale po wpisaniu widzę że jaka jutuberka, oczywiście ma depresję, to temat oklepany, ale ona ma również FOBIĘ SPOŁECZNĄ xDD, na pewno z fobią społeczną wrzucałby ktokolwiek idiotyczne filmiki do neta, gdy ja za najgorszych czasów bałem się przejść koło człowieka i jak mogłem (i unikałem w ogóle wyjść z domu) to zmieniałem chodnik, w sensie przechodziłem na drugą stronę ulicy, ale to przecież julka
@Klepajro: ale co ma fobia społeczna do nagrywania filmików na yt w domowym zaciszu. Nagrywasz film w domu, nie masz interakcji z nikim to czego masz się obawiać? Problemem jest wyjście na miasto przy takiej popularności gdzie ludzie z ukrycia Cię obgadują, robią zdj itp. Może ciężko to zrozumieć jak się nie ma takiej popularności ale pójdź w #!$%@? koszulce na miasto to zaraz wzrok ludzi na tobie będzie nie do
ale co ma fobia społeczna do nagrywania filmików na yt w


@roooooot: Ty to powaznie piszesz czlowieku? Ja z zaburzeniami lękowymi bałem sie odebrać telefonu czy gdziekolwiek zadzwonic a co dopiero nagrywac swoj ryj dla setek tysiecy ludzi xD
@wragx:

Fobia społeczna to jedno z zaburzeń, gdy człowiek unika sytuacji wymagających kontaktów społecznych z powodu silnego lęku przed oceną innych, wyśmianiem lub odrzuceniem.

no zajebiście unika tych kontaktów społecznych wstawiając co dzień jakieś filmy do neta które oglądają setki tysięcy osób xD