Wpis z mikrobloga

@Meneljanoo: Pamiętaj, że koszt utrzymania jednostek z daleka od baz macierzystych to też olbrzymi koszt.
Paliwo, jedzenie i wszelkie inne dobra to kosmicznie drogi łańcuch dostaw.

Na moje oko potrwa to max miesiąc/dwa i wszyscy się rozjadą bo im morale poleci już kompletnie, koszty będą rosły, niektóre sankcje zaczną działać i poparcie Władkowi poleci jeszcze niżej.
@kobrys13 Putin nie będzie czekał z miesiąc czy dwa musi udowodnić że Rosja dalej jest potęgą i trzeba się z nią liczyć, niestety ten sprzęt cały czas przybywa jak na moje dokona ataku.
Putin nie będzie czekał z miesiąc czy dwa musi udowodnić że Rosja dalej jest potęgą i trzeba się z nią liczyć, niestety ten sprzęt cały czas przybywa jak na moje dokona ataku.


@Meneljanoo: Ja myślę, że nie dokona ataku.

Podtrzymuję zdanie, że wojskowo i prowokacyjnie (pod względem rachowania) Rosja jest ponad wszystkimi narodami i Putin już dawno ma plan w głowie.

Na wojnę go nie stać - ma zbyt niskie poparcie
Masz wiele racji w tej wypowiedzi, jednakże nasze tutaj komentarze niedługo zostaną zweryfikowane mam nadzieję że to ty będziesz miał rację.


@Meneljanoo: Dziękuję, mam nadzieję, że będe miał rację.

Wczoraj znajoma Ukrainka poleciała do Kijowa na urodziny ojca - i ona i jej ojciec są zdania, że to pokazówka.
@Meneljanoo: pełna racja. Wojna światowa też z pewnością będzie, może nie dziś, może nie jutro, może nie za miesiąc, może nie za rok, może nie za 10 lat. Ale będzie.

Rosjanie powodów mają w #!$%@?, nie trzeba być geniuszem, żeby widzieć na co mają chrapkę - tylko im się nie opłaca, nie mają też poparcia obywateli. Gdyby wystarczył powód to by się wojny zaczynały szybciej niż kończyły.

Pełna inwazja to debilizm