Wpis z mikrobloga

@Dawidk01: wtedy o ile dobrze pamiętam od 30 minut po północy do ~3 leciały po kolei od pierwszego odcinka, nawet nagrywałam jak chciało mi się spać żeby nie przegapić
  • Odpowiedz
o 23 leci normalny odcinek a potem siedem powtórek. Widocznie ma to coś wspólnego z prawami autorskimi/licencją bo "nowe" odcinki lecą tylko do momentu jak alutka ma grać u jędruli w filmie ankę kołodziej. Potem zaczynają od początku i znowu leci "Wicher romantyzmu". Formuła jest zmieniana co jakiś czas bo jeszcze dwa miesiące temu "nowy" odcinek leciał o piątej rano aż do wyjazdu dzieciaków i pojawienia się bękarta i dorotki. Nickelodeon to
  • Odpowiedz
@Kaja_Kern: napisałem jakąś wiadomość do nich na facebooku ale znając życie, nie odpiszą. No ale jeśli chodzi o jakieś licencje, to nie lepiej po prostu puścić coś innego, zamiast w koło tłuc te same odcinki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dawidk01: koncesja którą dysponuje Viacom na nadawanie stacji Nickelodeon jest obwarowana wymogiem ilości produkcji europejskich w ciągu dnia

wszystkie produkcje Viacomu są z Ameryki Północnej (ewentualnie Południowej), więc pewnie na #!$%@? kupili prawa do Rodziny Zastępczej i puszczają w kółko te same odcinki zmieniając jeden na początku
  • Odpowiedz