Wpis z mikrobloga

Az sie lezka w oku kreci jak sie widzi jak Patec sie rozwija na yt xd Tylko moglyby dluzsze te filmy byc nawet jakby sie wiele nie dzialo, te widoki i klimat dzikiej afryki zajebiste.
#friz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corryand: Patec w pełni wykorzystuje swoją szansę. Nie musi mieć drogiego samochodu, markowych ubrań, jeść w drogich restauracjach. Pieniądze z odcinków woli przeznaczyc na podroze które kształcą :)
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: generalnie bez jakiegoś większego #!$%@?. Bo z całej tej ekipy to Mrozon jest raczej na plus. Ale ewidentnie ten trip jak narazie mu nie siedzi. Czuć że to nie jego bajka. Takie moje odczucia. Może gość się rozkręci w kolejnych Vlogach.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Ziomeczku nie będę robił fachowej analizy 2 odc. Takie mam odczucia. Moja subiektywna opinia. Dla mnie to się aż rzuca w oczy. Ale kto wie. Jak pisałem może się jeszcze rozkręci. Narazie lepiej wypada rybak co był z P w Norwegii..
  • Odpowiedz
Napisałem wcześniej że jest pospinany - takie wyjazdy to chyba jednak nie jego bajka. Ale nie będę Ci się wykopku tłumaczyć z mojej SUBIEKTYWNEJ opinii. Możesz się z tym zgodzić albo nie.
  • Odpowiedz