Wpis z mikrobloga

NOP po szczepieniu występujący raz na miliard - "hurr durr szczepienie zabija szury mieli racje".


@WalesakEuropejski: Raz na miliard

51 312 649 szczepień

14 278 zgłoszonych NOPów


https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2022/02/Raport-NOP-do-31.01.2022.pdf

raczej raz na 3593 a nie na miliard xD

taki tam katarek w liczbach.


Katarek, omicron już nie jest tym czym był wcześniej i przymus szczepień nie ma żadnego uzasadnienia, każdy kraj gdzie próbują go przepchnąć powinno się blokować do skutku jak w
@Rabusek: nie wiem czym jest omicron i jakie niesie za sobą skutki. Żaden z powyższych obrazków nie odnosił się do omicrona a druga sprawa nie jestem żadnym zwolennikiem przymusu szczepień więc ten argument też nietrafiony.

Po prostu pokazuję ci statystyki tego, że ten "zwykły katarek" zabił ponad 100k osób w naszym kraju i możesz to sobie nazywać jak chcesz ale żeby zamiast szczepienia wybierać przechorowanie jako alternatywę, które niesie za sobą
Po prostu pokazuję ci statystyki tego, że ten "zwykły katarek" zabił ponad 100k osób


@WalesakEuropejski: A ile zabiło ograniczenie służby zdrowia z tych 100k? Bo chyba mi nie powiesz, że katarek zabił całe 100k?

przechorowanie jako alternatywę, które niesie za sobą dużo większe ryzyko powikłań trzeba być po prostu przygłupem xD


Masz na to jakieś dane? Bo jak nie, to powiem, że powikłanie jest jeden na miliard, jak Ty ( ͡