Wpis z mikrobloga

Nabytki książkowe z ostatnich dwóch tygodni. Przyszły w dwóch falach i w kilku paczkach - tutaj specjalne pozdrowienia dla doręczyciela z inpostu, który dopchnął trzy paczki na siłę w skrytce paczkomatu chyba butem (°° albo swoim durnym łbem. Zmiażdżył jedną paczkę, w zasadzie rozerwał drugą tak że otworzyła się z obu stron, trzecia jakoś się ostała - tylko pancerne pakowanie paczek w wykonaniu księgarń internetowych z których korzystam spowodowało, że jakimś cudem nic nie stało się książkom - tylko Traktat o łuskaniu fasoli ma lekko przedartą obwolutę, ale do akceptacji, nie jestem aż takim purystą. Reklamować mi się nie chciało, bo w sumie zawartość była cała, a musiałbym odsyłać towar do 3 różnych księgarń i się babrać ze zwrotami. Ale następnym razem już nie odpuszczę.
No a tymczasem wleciało trochę Dukaja do nadrobienia, literatura faktu i trochę o astronomii w sosie popularnonaukowym ( ) Bo nie samą beletrystyką człowiek żyje.
#ksiazki #czytajzwykopem #ksiazkiboners #ksiazkiwegorza #lubimyczytac #inpost trochę #astronomia
Pobierz thedestroyerofeels - Nabytki książkowe z ostatnich dwóch tygodni. Przyszły w dwóch fa...
źródło: comment_164501698314piPF92dcenQD39QPgBx8.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@min_borda: zastanawiam się czy dam radę przeczytać Lód w ciągu miesiąca, czy zajmie mi to dłużej xD Na razie odwlekam to wyzwanie w czasie. W ogóle muszę przyznać, że wydawnictwo literackie pięknie wydało książki Dukaja, aż miło je wziąć do ręki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hesuss: zdaje sobie sprawę, że on ma słabsze książki, ale akurat w Imperium zaintrygował mnie opis. Może nie będzie tak źle.
@matiimakaka: nic jeszcze od niego nie czytałem, ale po przeczytanych opisach książek i opiniach zdecydowałem się dać mu szansę. Trochę mnie męczy ateistyczne podejście do astrofizyki spod znaku Sagana i chce zobaczyć co druga strona ma do powiedzenia.