Wpis z mikrobloga

Mamy nowe informacje o zaginionych kobietach z #czestochowa

Oficjalny tag sprawy -> #sprawaoliwiialeksandry

Kobiety prawdopodobnie zostały zamordowane przez znajomego, który pomagał im w pracach na działce, nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień.

Czy ktoś kojarzy jego samochód? Często bywał na działkach, może prowadził jakąś mini działalność remontową.

Jeśli macie jakieś namiary to dajcie znać tutaj albo na naszym discordzie #csiwykop

###

Jak dowiedział się Fakt, mężczyzna poznał matkę i córkę na działkach. Czasami reperował im drobne rzeczy w działkowej altanie. A to oznacza, że na ubraniach mężczyzny śledczy mogą znaleźć np. włosy kobiet, mógł je też podwozić swoim samochodem. W przypadku zabezpieczenia takich materiałów, trudno więc będzie udowodnić, że mają one związek z przestępstwem i przesądzają o jego winie.


#kryminalne #zaginieni #slask #kryminalistyka #oswiadczenie
tomosano - Mamy nowe informacje o zaginionych kobietach z #czestochowa 

Oficjalny ...

źródło: comment_16450116900kDpiapBkQ1H8m6ApZlVPR.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oakduck: dodam, że jak tylko zorientowałem się, że prawdopodobnie ktoś do zbudowania tych wiadomości zacytował fragment mojego komentarza od razu zgłosiłem to do dyżurnego w czestochowie i wysłałem screeny i wyjaśnienie mailem do nich bo ja nie będę za jakiegoś debila z wykopu o 5:30 wstawał.
  • Odpowiedz
@tomosano na FB ktoś.pisal.ze na tym osiedlu ileś.lat mieszkał ten poszukiwany typ co zamordował cała rodzinę, ten co go znaleźć nie mogą, jak.mu tam
  • Odpowiedz