Wpis z mikrobloga

@eschatoestetyzm:

zgadzam się, bo co, fizyk teoretyk też się gówno zna, bo zna tylko teorię? xd

Nauczanie księży w temacie małżeństwa opiera się na etyce chrześcijańskiej, która jest jednym z filarów cywilizacji łacińskiej, w której żyjemy od wieków i dzięki której jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.
Ja wiem, że postępakom normanom i innym sojowym rewolucjonistom negacjonizm wjeżdża mocno, bo fajnie tak sobie pocisnąć z "tempych katoli" i "ciemnogrodu" ale fajnie byłoby sobie
Nawet radykalny katolicyzm robi surowy blackpill dla przegrywów.


@bitcoholic: Po pierwsze nie wiem skąd teza, że to jest jakiś "radykalny" katolicyzm. Jeżeli to jest radykalny katolicyzm to gdzie są FSSPX, FSSP i inni tradycjonaliści?
Po drugie od kiedy mówienie, że wygląd ma znaczenie to blackpill? Przecież ten ksiądz nie mówi że każdy ma być chadem, tylko że jeżeli wyglądasz jak fleja, nie myjesz się, śmierdzisz, nie dbasz o siebie to niestety
@eschatoestetyzm xD no zajebiste porównanie a reszta oświeconych klaszcze uszami.
Różnica między ornitologiem a klechą jest taka że ten pierwszy pobiera widzę z obserwacji dokumentowanych przez ostatnie 2000 lat a klecha swoją widzę z nauk spisanych 2000 lat temu. Czegokolwiek by się klecha nie nauczył w swojej szkole dla klech będzie to zawsze zmącone katolickim fundamentalizmem który swoje nauki opiera na domniemanym istnieniu i nie istnieniu pewnych bytów. A seks i rodzina
@puchacz265: sporo oglądam wystąpień ks. Kostrzewy i jak dla mnie jest on po radykalnej stronie posoborowej, tzn. nie ma uwag co do papieża i zmian po Vaticanum II tak jak FSSPX, ale bardzo mocno trzyma się dogmatyki i nauk o moralności, czyli nie jest postępowy jak np. Langusta który wspomina o pustym piekle i powszechnym zbawieniu.
@eschatoestetyzm swoją drogą to ciekawe że wypatrzyłeś się czegokolwiek anty blackpillowego w moim komentarzu, po prostu zakwestionowałem autorytet kosciola w kwestii życia seksualnego. No ale w końcu kto nie znami ten przeciw nam co nie?
jak wiele Kościół na przestrzeni wieków wniósł w rozwój Europy, zwłaszcza w tym demonizowanym przez historycznych dyletantów średniowieczu. No ale żeby coś wiedzieć na ten temat trzeba mieć jakąś wiedzę i zjeść ileś książek, materiałów i opracowań, a nie #!$%@?ć wyświechtane frazesy.


@DonTommasino: rozwin prosze i polec ksiazki ktore przeczytales
@bitcoholic: Dlatego nie lubię tej instytucji jest skrajnie blackpillowa jednocześnie udając, że taka nie jest. Taka ich wewnętrzna schizofrenia.

No ale żeby coś wiedzieć na ten temat trzeba mieć jakąś wiedzę i zjeść ileś książek, materiałów i opracowań, a nie #!$%@?ć wyświechtane frazesy.


@DonTommasino: Chłopie zlituj się i nie zaprzeczaj przeszłości https://www.nieznanyswiat.pl/audiobook-instrukcje-przebudzenia-t-ii-cz-3/