Wpis z mikrobloga

Mireczki #rozdajo

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i na potrzeby wyszkolenia uczenia maszynowego potrzebuję bardzo dużo wypełnień ankiety (a co najważniejsze, odpowiedzi w niej nie mogą być z dupy, ale faktycznie w miarę szczere ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Dlatego bardzo proszę Was, o wypełnienie ankiety która znajduje się pod linkiem (jedyny wymóg, to aby osoba która uzupełnia ankietę chodziła choć przez chwilę na studia) -> https://forms.gle/GcZKBw8Zfd9UK6ER9

Jako, że ankieta nie jest najkrótsza (czas uzupełnienia około 3-4 minut) i tak jak pisałem wyżej, bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach ogłaszam #rozdajo

Spośród wszystkich plusujących wylosuje dwójkę osób, a każda z nich dostanie kartę podarunkową na #pysznepl o wartości 50 zł. Wyniki losowania w przyszły poniedziałek (tj. 21.02 o 20:00). Dodatkowo będę raportował (może uda się codziennie) ilośc uzupełnień ankiety i za każde kolejne 100 uzupełnien dorzucę do puli kolejną kartę podarunkową na #pysznepl o wartości 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankiety
  • 45
@alochomora12: jak niektórzy sugerowali, w pytaniach czasem brakuje odpowiedzi. Np. w formie zamieszkania nie ma wynajmowanego pokoju, uznałem więc że to podchodzi pod akademik XD w pytaniu o status studiów też mi brakowało, bo niby jestem absolwentem (I stopień) ale też nadal studiuję (II stopień).
@alochomora12: wybacz ale odpowiedzi nie nadaja sie do ML.
status studenta: brak 'porzucone/zawieszone'
matura: fizyka? na technicznych studiach na wielu uczelniach to kosa pierwszych semestrow...
zadowolenie z obranego kierunku: a gdzie 'nie, ale wybralbym ponownie bo reszte mozna o kant d rozbic'?
stereotyp ucznia: kek
a stawianie rodzicow obok religii to... ekhm kek2x
mozna tak dlugo wymieniac, przekroj pytan tez niezbyt ciekawy... wybacz te krytyke ale jak na przyszlego magistra to
@alochomora12: Każdy szanujący się recenzent przy takim wyglądzie ankiety podważyłby cały rozdział badawczy.
Czy Twój promotor to widział w ogóle? Chyba, że robisz magisterkę w jakiejś budzie, gdzie trzeba tylko zapłacić i napisać byle co, aby przeszło.
@alochomora12 niestety próbowałam ale nie wypełniłam.. nie wiem na jakim kierunku studiów i jakiej uczelni jesteś, ale jestem w szoku że Twój promotor dopuścił tego typu badanie jaki podstawę pracy dyplomowej. Z metodologicznego punktu widzenia ta ankieta niestety nie spełnia podstawowych wymogów, odpowiedzi nie są wyczerpujące, zmuszają do wskazania fałszywych odpowiedzi a pytania są niejasne.
Powodzenia!