Wpis z mikrobloga

Mireczki #rozdajo

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i na potrzeby wyszkolenia uczenia maszynowego potrzebuję bardzo dużo wypełnień ankiety (a co najważniejsze, odpowiedzi w niej nie mogą być z dupy, ale faktycznie w miarę szczere ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Dlatego bardzo proszę Was, o wypełnienie ankiety która znajduje się pod linkiem (jedyny wymóg, to aby osoba która uzupełnia ankietę chodziła choć przez chwilę na studia) -> https://forms.gle/GcZKBw8Zfd9UK6ER9

Jako, że ankieta nie jest najkrótsza (czas uzupełnienia około 3-4 minut) i tak jak pisałem wyżej, bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziach ogłaszam #rozdajo

Spośród wszystkich plusujących wylosuje dwójkę osób, a każda z nich dostanie kartę podarunkową na #pysznepl o wartości 50 zł. Wyniki losowania w przyszły poniedziałek (tj. 21.02 o 20:00). Dodatkowo będę raportował (może uda się codziennie) ilośc uzupełnień ankiety i za każde kolejne 100 uzupełnien dorzucę do puli kolejną kartę podarunkową na #pysznepl o wartości 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankiety
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alochomora12: czyli mogę mieszkać we własnym mieszkaniu, albo z rodzicami? A nie mogę mieszkać w cudzym? XD zbyt dosłownie rozumiem pytania, a odpowiedź na nie zajęła dużo mniej, niż 4 minuty, zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)