Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: ale jaki był powód odmowy? Mało kto przeżywa wściekliznę, a gościu miał 80 lat, więc no dosyć stary już był. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale niektórzy ludzie w podeszłym wieku już nie chcą walczyć z niektórymi chorobami.
  • Odpowiedz
Opiekunka mówi, że to podejrzane, jak szybko zacząłeś zapewniać o tym, że spożyta soja, wcale nie redukuje męskości u soyboyów - choć ja nawet nie zacząłem tego tematu.


@chce_blokowac_tagi: Zacząłeś, bo nazwałeś soyboyem. Mem soyboy zawsze implikuje właśnie to, że nazywasz kogoś niemeskim, czyli wierzysz we wspomniane bzdury.
  • Odpowiedz
To była od początku szydera z soyboyów


@chce_blokowac_tagi: Oczywiście, że nie - jeden z idoli prawactwa, Paul Joseph Watson nagrał nawet o tym film, który jest stekiem bzdur - i został merytorycznie zmasakrowany przez lewaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ziumbalapl - > To była od początku szydera z soyboyów

@chceblokowactagi: Oczywiści...
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Pierwsze o nim słyszę, musiałem sprawdzić kto to jest. Jeżeli to on ukuł pojęcie soyoboya, to na pewno jest wielkim mędrcem. Wciąż jednak sądzę, że nawet jak nagrał o tym filmik, to była drwina.

Niemniej jednak, amerykanscy youtuberzy to banda zblazowanych atencjuszy i generalnie nie bralbym na poważnie tego co tam odstawiaja, bo czesto szukaja na sile tematu zeby zrobic filmik.
  • Odpowiedz
Pierwsze o nim słyszę, musiałem sprawdzić kto to jest. Jeżeli to on ukuł pojęcie soyoboya, to na pewno jest wielkim mędrcem. Wciąż jednak sądzę, że nawet jak nagrał o tym filmik, to była drwina.


@chce_blokowac_tagi: Nie była drwina, bo PJW powoływał się na "naukę", która jest gówno warta.
Potem nagrał odpowiedź na filmik który dodałem, a następnie został zmasakrowany i ośmieszony jeszcze bardziej, bo wyszło na jaw, że Watson reklamuje jakiś suplement "na męskość" którego skład jest w dużej części oparty na składnikach na bazie soi xDDDD

Niemniej jednak, amerykanscy youtuberzy to banda zblazowanych atencjuszy i generalnie nie bralbym na poważnie tego co tam odstawiaja, bo czesto szukaja na sile tematu zeby
ziumbalapl - > Pierwsze o nim słyszę, musiałem sprawdzić kto to jest. Jeżeli to on uk...
  • Odpowiedz