Wpis z mikrobloga

@SF71H: nie rozumiem czemu singlowa gra ma tyle uwagi rok po premierze xd jeszcze zeby to bylo jakies multi ktore zmieni jakosc, cos poprawi, przyciagnie nowy fanbase. a tutaj w zasazdie #!$%@? to warte jest, cyber mimo niedorobienia sprzedal sie w milionach, ile teraz siegnie po to jeszcze raz albo pierwszy raz bo costam poprawili, w czasach krotkiego attention span i zalewu nowych tytulow to mam nadzieje ze niewiele, #!$%@? w
@SF71H ja liczę na to że poprawia żywotność miasta, zmienia menu (mam na myśli ułożenie i szatę graficzną) bo jest okrutnie nieczytelne.

Dodatkowo upgrade grafiki mile widziany no i redukcja błędów.

Ja jeszcze nie grałem, mam wbite 7h na PS5 i szczerze liczę na patcha który coś uosrawni. Nawet poczekam, pogram se w coś innego
@Menszykovsky: dokladnie tak. samego cybera ogralem na nextgenie i zadna inna gra ever nie #!$%@? mi sie totalnie tyle razy co ta. raz mialem buga ktorego musialem omijac inaczej prowadzac misje aby trigger eventu zaskoczyl. oprocz tego bylo znosnie, ale to nie zmienia tego ze ta gra mechanicznie/dizajnowo - jest totalnie #!$%@?, to wydmuszka tego co zapowiadali a po tym bunczucznym marketingu i kreaowaniu sie na #!$%@? wie kogo powinni dostac
@kylson: jaki ból dupska? xD Od dłuższego czasu to jest elitarny szwadron sarkastycznych śmieszków, którzy poprzez beczkowanie przypomina właśnie o tym co redziaki narobiły, bo jak pisałem niektórzy to są niepełnosprawni najwidoczniej i nawet nie potrafią zapamiętać czegoś by mieć na przyszłość mniej właśnie bólu dupska że ich łoszukali.
@hekktik:

nie rozumiem czemu singlowa gra ma tyle uwagi rok po premierze xd jeszcze zeby to bylo jakies multi ktore zmieni jakosc, cos poprawi, przyciagnie nowy fanbase. a tutaj w zasazdie #!$%@? to warte jest, cyber mimo niedorobienia sprzedal sie w milionach


Jak trochę połatają i wydadzą wersję na next geny to sprzedadzą pewnie kolejne setki tysięcy egzemplarzy. Sam kupię jak będzie za jakieś 50 zł za parę miesięcy.
zalewu nowych tytulow


@hekktik: problem jest taki, że tych naprawdę topowych, nowych tytułów AAA wcale tak dużo nie wychodzi i Cyberpunk miał być jednym z nich, stąd też zainteresowanie. Ja już się i tak nabrałem przy premierze, grę przeszedłem i prędzej wrócę do Wiedźmina 3 niż do cymbergaja ale lubię śledzić poczynania tej gry, bo to taka piękna katastrofa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za każdym razem, kiedy