Wpis z mikrobloga

Jak wiele osób liczy tutaj na poprawione AI i rozbudowanie fabuły? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#!$%@?, dadzą dalsze rysowanie detali, więcej npc na ulicach i stałe fpsy.
KOCHANI, znowu to zrobili.
#cyberpunk2077 #ps5 #xbox
  • 35
  • Odpowiedz
@SF71H: przeszedłem raz na PS5, miałem mega zajawkę i czekałem na te obiecane DLC, ale #!$%@?… ile można czekać? CP2077 olane i sprzedane już kilka miesięcy temu.
  • Odpowiedz
@gawix: jezu nie wstawiaj takich głupot. Tak, pewnie dzisiaj będzie zapowiedź/premiera wersji na nextgeny i pewnie jakieś inne ciekawe lub mniej ciekawe niespodzianki ale po co wstawiać jakiegoś randoma piszącego głupoty. Ludziom na xboxie zaczęła pojawiać się po prostu ikonka X|S i zaczęło wyświetlać CP2077 w kategorii "Zoptymalizowane dla Series X i S", ale nie mają dostępu jeszcze do żadnego patcha. Tak samo informacje o zawarciu w gamepassie też wyssane
  • Odpowiedz
  • 0
@yeradd jak Ty taki poinformowany i potrafisz zanegować każdą informację, załóż bloga albo tt i wrzucaj wpisy z odpowiednim źródłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gawix: Nie muszę zakładać żadnego bloga, ale jak widzę, że rzeczy, które pisze ta osoba są ponaciągane i podane jako "news" to zaznaczam to bo mnie samego jako osobę śledzącą informacje w necie dotyka to potem, że kogoś poniesie fantazja i nawymyśla jakichś rzeczy z niby istniejących źródeł ale, które zmieniają całkowicie przekaz.

Jeszcze jakbyś sam napisał, że "czytałem że będzie tak i tak" - to spoko, ale wstawiasz zrzut
  • Odpowiedz