Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki!
Dostałem się na program Java StarterKit (programowanie). Czego można się spodziewać podczas samego 3 miesięcznego stażu...?

Rekruterki dosyć mocno zaakcentowały, że to nie spacer i bynajmniej nie łatwo go przejść. Jakieś wskazówki? Kojarzycie jakieś przykładowe zadania/projekty, które się otrzymuje w trakcie programu?

#capgemini #java #programowanie #staz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620a849761c69abf31aad995
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
ChytraGrażyna: Spodziewaj się: prawdopodobnie słabej roboty w kołchozie, #!$%@? i ludzi uczących się powtarzania tego co inni w firmie już robią. Ci którzy ogarniają znaleźli pracę bez takich programów i np pracują na pół etatu już podczas studiów, więc oczekuj mniej ogarniających w podobnej sytuacji. Rekruterka mówi co mówi, ale jak firma wrzuci w kogoś 3 miesiące uczenia to jak się już dostałeś, to przejdziesz dalej i po programie dostaniesz ofertę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś chłopak u nas na szkoleniu równolegle robił starter kita, to kilka razy pomagałem mu z zadaniami i przynajmniej na etapie, na którym był, to były głównie zadania algorytmiczne, podobne do takich akademickich, typu własna implementacja listy od zera. Generalnie tempo było wysokie i myślę, że jeżeli ktoś wcześniej nic nie programował, to będzie ciężko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest ciężko, tempo jest zabójcze we wtorek o 24 kończysz jedno zadanie, następnego dnia rano masz wykład i zaczynasz nowe, w międzyczasie masz jeszcze feedback i odpytywanie ze starego i musisz się wybronić żeby zostać w programie, i tak przez trzy miechy. Krew, pot i łzy z naciskiem na to ostatnie. Czy warto? Jeśli jesteś osobą bez doświadczenia to myśle tak bo to jest realna szansa na pierwą pracę, jeśli
  • Odpowiedz