Wpis z mikrobloga

Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop

Policja szuka Forda Focusa, którym ktoś poruszał się z 10 na 11 lutego:

Apelujemy do osób, które w godzinach wieczornych lub nocnych z 10 na 11 lutego widziały osoby poruszające się samochodem osobowym markiFord Focus o numerze rejestracyjnym SC 1836F. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub nagranie z kamerki samochodowej rejestrujące przemieszczający się pojazd, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997


Czy sprawca zaginięcia poruszał się Fordem zaginionej?

Policjanci weryfikują informacje, z których wynika, że w dniu zaginięcia poszukiwanych ktoś jechał fordem należącym do 45-latki. Na razie nie wiadomo, czy to zaginione poruszały się tym autem, czy też ktoś inny. Policja liczy, że przekazane informacje będą nowym tropem w postępowaniu.

Wczoraj do wielu redakcji został wysłany mail z wiadomością od rzekomego porywacza - czy w Częstochowie działa seryjny czy ktoś próbuje celowo zmylić trop?

W niedzielę ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako "seryjny częstochowski morderca". W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM... NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA... BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY... WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ... (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła nam, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.


W sprawie pojawił się także ojciec, który towarzyszy obecnie babci; inne źródła mówią, że są kilka lat po rozwodzie; matka i córką noszą nazwisko babci.

„Dodaje, że ma stały kontakt z ojcem 15-latki. - On jest ze mną cały czas - mówi pani Bożena.” - ojciec jest znany, matka mieszka wyłącznie z córka, nic nie wiadomo żeby miała innego partnera. Malo kto zdaje się zwracać uwagę na fakt ze dzień później córka miała jechać z ojcem na wakacje do babci nr 2


Jakie są wasze przypuszczenia? Czy mamy do czynienia z seryjnym, a może zamieszany jest ktoś z bliskiego otoczenia rodziny? Sprawa nabrała dużego rozgłosu, więc niebawem możemy spodziewać się nowych informacji.

#slask #kryminalne #wykopefekt #zaginieni #polska

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63674473/sprawa-dla-mirkow-z-csiwykop-oddzial-czestochowa-m/


tomosano - Mamy nowe informacja o zaginięciu mamy i córki z #czestochowa
#csiwykop
...

źródło: comment_1644847285MAk1KDbW6dUQZwvblcprsX.jpg

Pobierz
  • 344
  • Odpowiedz
@Hottentot: ja nie wskazywałam nigdzie na motyw seksualny. Ale owszem, każda kobieta może trafić na kogoś, komu się podoba, a jeśli on przy okazji jest psycholem, to może ją zgwałcić/zabić. Motyw seksualny zawsze przewija się w śledztwie, gdy ofiara jest kobieta, ciała badane są pod tym kątem rutynowo. Tu nie ma ciał, więc możemy sobie tylko gdybać.
  • Odpowiedz
@podomka: Z kim ja tu siedze xD


Dokładnie, odpowiedziałem sobie, nic.

Jesteś w stanie wyjaśnić co wskazuje na motyw seksualny czy nie jesteś w stanie? Jeśli nie to przyznasz że mnożenie teorii nie jest czymś do czego powinno się dążyć?

@Hottentot: Na początek powiedz mi gdzie ja w ogóle wskazałam motyw seksualny w tej konkretnej sytuacji.
Ja po prostu wyśmiałam Twoja teorie, ze to nie może być motyw seksualny, ponieważ
  • Odpowiedz
Ale owszem, każda kobieta może trafić na kogoś, komu się podoba, a jeśli on przy okazji jest psycholem, to może ją zgwałcić/zabić

@jedna_odpowiedz: nikt tego nie neguje

@podomka: nigdzie nie odrzucałem żadnego motywu, wskazywałem tylko na brak jakichkolwiek poszlak na motyw seksualny i tym samym bezsensowność mnożenia teorii typu

Opcja numer 6 - ofiar jest 3 matka córka i kochanek

ksiądz, który nie chciał stracić dobrego imienia po tym jak
  • Odpowiedz
@podomka: dlaczego więc nie zacytowałaś wpisu do którego się odnosiłem?

w teorii tak. W praktyce mamy młodą atrakcyjną matkę, która znika na działkę kosić trawę w lutym. Dodatkowo atrakcyjna nieletnia. Dodatkowo ktoś niewiadomo kto autem jechał, a kochanek raczej by kluczyki od auta miał


Jeśli wg ciebie to nie jest dopowiadanie urojeń do historii i dalej nie rozumiesz mojej odpowiedzi w tym kontekście to nie mamy o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
Przed godziną 11 tvn24 napisało, że zatrzymany 52 latek jest znajomym kobiety, a po aktualizacji po 12 już tego nie było. Coś jest na rzeczy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezu5osiem100: na podstawie danych policji, porywacze odzywają się najczęściej bodajże w ciągu 48h. Oczywiście to statystyka, ale można się nią kierować plus faktycznie nie musiało być to porwanie dla okupu :)
@tomosano: zgadzam się generalnie, ale sam szukam jakieś hipotezy...
  • Odpowiedz
@Gandezz: @Hottentot: @jedna_odpowiedz: @Kbckrkkwi: @podomka: Wznowiono poszukiwania dużymi siłami z udziałem prokuratora

Dzisiaj poszukiwania wznowiono tuż przed godziną 15. Na miejsce zadysponowano znaczne siły policji i straży pożarnej. W akcji bierze również udział prokurator. Jak informuje Kamil Dzwonnik, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie, w poszukiwaniach, które prowadzone są przez policję, bierze udział 12 jednostek PSP i OSP, a także kadeci z Centralnej Szkoły PSP w
  • Odpowiedz
#!$%@? zawsze jak ktoś ginie i ostatnio był widziany na działce to trzeba do #!$%@? przeszukać tą działkę dokładnie. Wcześniej już powinni to zrobić.
  • Odpowiedz
Wczoraj ktoś pisał że Jaworek mieszkał bardzo blisko Aleksandry Wieczorek. Policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę za porwanie, dokładnie tyle lat ma Jacek Jaworek. Zapewne zwykły zbieg okoliczności, ale GDYBY to był jednak on... brak słów (dla policji to byłby blamaż wszech czasów).
  • Odpowiedz