Wpis z mikrobloga

@ToNieOn:
Masz straszne projekcje, śledzę uważnie tagi muzyczne i pełno kucy nie taguje konkretnie gatunku, który wrzucają nawet jak jest to metal, tak samo jak większość rapowych wrzut jest otagowana tagiem rap, także przestań sobie wymyślać bo prezentujesz się jako zakompleksiony frustrat wyzywających wszystkich od patologii na prawo i lewo.
I generalnie to nie interesuje mnie dyskusja z kimś takim jak ty ani twoje argumenty bo i tak nic do ciebie
  • Odpowiedz
Masz straszne projekcje


@ShadyTalezz: xDˣᴰ
Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek musiał zwracać uwagę komukolwiek kto słucha muzyki. Inaczej rzecz ma się z osobami słuchającymi tego czegoś na 3 literki. I jeszcze to przekonanie że to czego słuchasz to muzyka. XD

  • Odpowiedz
@ToNieOn: rap wpisuje się w to czym jest muzyka i nie masz żadnych merytorycznych argumentów na udowodnienie że tak nie jest, nie ważne jak bardzo będziesz tuptał nóżką, rzucał "xd" i jak długo będziesz zachowywał się niczym gimbus, któremu mama zabrała słodycze.
Próbujesz wmawiać ludziom, że są patologią albo biedą umysłową a tak naprawdę to ty zachowujesz się tutaj najbardziej jak patus. Zero racjonalnego myślenia i merytoryki tylko emocje i rzucanie
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Zwróciłem uwagę OPowi na tagi. Reszta to Art. Ale widząc reakcję zwolniłem miejsce na blacklist i wsadziłem tam opa. Najwyżej zobaczę w gorących pedofilię. To i tak lepiej niż młodabezgłosu albo inny wysryw ludzi bez słuchu. XD
  • Odpowiedz
@ToNieOn: Dobra chłopie dajesz na czarno i woń jak się nie podoba
Każdy słucha co mu się podoba
Ja sam mam na swojej playliście na YT zupełnie różne kawałki i style od rapu (amerykański i polski) przez typowy pop (Rita Ora, Ariana, Beyonce itd) i wszystkie style pochodne po muzyke klasyczną np nad modrym Dunajem,muzykę filmową Hans Zimmera i jego genialne soundtracki po klasyki lat 70/80/90 np Scorpions czy House Of
  • Odpowiedz