Wpis z mikrobloga

Wielbiciel metalu dopisze tag /blackmetal bo wie, że są ludzie którzy nie lubią tego nurtu. Osoby słuchające /rockprogresywny dopiszą ten tag bo wiedzą że dla niektórych progressive jest niestrawny.


@ToNieOn: I już wiadomo czego słuchasz i jak ładnie sobie wylizałeś jajka schlebiając sobie jak to osoby które słuchają tego co Ty są oświecone i kulturalne. Jeszcze jak już go zjechali to typowo "hehe nieźle troluje" żeby nie było że jest się
  • Odpowiedz
@mmenelica: > to ty musisz być tym gościem, którego nikt nie zaprasza na imprezy

@mmenelica: Otaczam się ludźmi inteligentnymi. Inżynierowie, lekarze. Więc możesz być pewna że na imprezach rapu nie słucham. I na takie gdzie rap leci nie jestem zapraszany. Ja rozumiem że ludzie z marginesu społecznego muszą coś posłuchać pod MOPSem ale to już nie mój problem. XD
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: Nie słucham ani metalu ani progresywnego rocka. To tylko przykład tego że ludzie z normalnym IQ wyższym niż 80 potrafią używać tagów. W przeciwieństwie do lumpenproletariatu. XD
  • Odpowiedz
@KedzioRRz:Obok Lipy, Rity Ora i Avy Max mogłem dać jeszcze Bebe Rexhe, i Ere Istrefi (nie jest bardzo popularna ale śpiewała piosenkę mundialu w Rosjii)
Każda z nich ma pochodzenie albańsko/kosowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz