Wpis z mikrobloga

#randki raz zapisałem się na facebooku, do jakieś grupy w stylu „poznajmy się 30+”

No i wiecie: 90% profili to faceci, pozostałe 9,999% to kobiety BARDZO przeciętne, oraz no takie, nie chcę byc złośliwy- ale powinny o siebie zadbać zanim wklejały fotki…

Oraz mały ułamek to byli ludzie ultra atrakcyjni, jak najlepsze dziewiątki z Tindera, dlatego też podejrzewam że były to fejki.
Wyobraźcie sobie co się działo gdy jakaś „lala” wkleiła foto? Orangutany 30+ tirowcy, o mentalności dziada xd hehe kotku, kochanie, mmm xd

Kobiety w sumie gorsze nie byly, bo gdy wstawil foto jakiś James Bond to wszystkie pisały spam komentarzy :)))

I wiecie co mnie zabolało, dotknęło? Sam siebie uważam za takiego typa 6/10, szarak jakich wiele. Fotki oczywiście są korzystne- dobrze ubrany, w ładnej scenerii itd :)

Nawet na takiej grupie, gdzie pelno bab, pasztetów z grubymi dupskami, bez zainteresowań- nie zwróciłem na siebie jakoś szczególnej uwagi.

Ja odzywałem się do „swojej półki” a wiec kobiet względnie ładnych, bez jakichś wad na ryju, nadwagi i #!$%@? wąsów Xd ale nie raczą odpowiedzieć. Nawet JESZCZE brzydsze księżniczkują :)

Te same kobiety pisaly komentarze jedynie do fake profilu CHADA. O czym to swiadczy? Ze one uważają że mają szansę/ zasługują na takiego gościa :)

Trochę zaśmierdziało #blackpill ale na szczęście na żywo nadrabiam gadką, tylko żeby dojsc do tego etapu to trzeba trochę pogadać w sieci, albo poznać się poza nią, co w obecnych czasach, dla faceta koło 40, po rozwodzie nie jest takie proste :D
#facebook #gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6/10, szarak jakich wiele


@Czyste_Buty: ziomek 6/10 to nie jest szarak jakich wiele. Nauczcie się poprawnie oceniać. Przeciętny, zadbany, szczupły typ, z normalną fryzurą to jest 5/10. Większość polskich mężczyzn to takie 3,5-4,5. 6 to już jest ktoś średnio przystojny (powyżej średniej) wyróżniający się z tej szarej masy na plus, taki za którym czasem obejrzy się kobieta.
  • Odpowiedz
@sikalafou: No dobrze. Ale nie obejrzy się :) powiem ci ze gdybym się porównał do tych tirowców i innych tytanów intelektu na tej pseudo grupie, to poza chadami to wypadałem naprawdę DOBRZE. Nie bedę samochwałą, ale nie bedę się biczował. Natomiast to było cos jak kołeczko wzajemnej adoracji, te kobiety tam nie szukały partnera (no chyba ze bedzie zabojczo przystojny mimo ze ona nie) a jedynie ATENCJI. Którą dostawały od
  • Odpowiedz