Wpis z mikrobloga

naprawdę ktoś zorganizował "podziemie" walki z wpisami na wykopie?


@W0000F: Tak, było o tym głośno jakiś czas temu - https://www.wykop.pl/link/6419161/nie-ma-zadnego-discorda-neuropy/

Siedzieli na swoim Discordzie i zakopywali niewygodne dla nich treści. Nie tylko zakopywali niewygodne przez siebie treści, pluli też niesamowitą nienawiścią do Polaków. Obrz*dliwi ludzie chowający się za miłością i tolerancją.
Pobierz Mr3nKi - > naprawdę ktoś zorganizował "podziemie" walki z wpisami na wykopie?

@W00...
źródło: comment_1644875470vQwCQz3ZEq7wBOKdAnXKX2.jpg
@DobrzeNaoliwioneLozysko: mam nadzieję, że


bardzo dobrze - trzeba tępić wszelkie objawy #!$%@?, przegrywu i mizoginii.

to był żart.
Nie widzę tu objawów #!$%@?, czy przegrywu, ani nawet mizoginii.

@cyberchosnek szczerze? Ja widze, natomiast nie widzę żartu. Po co tej tytuł o zdradzie skoro nie wiadomo czy do niej doszło? Czemu zakłada się coś takiego i publicznie nawołuje do... linczu
@kt13: Ty byś pewnie widziała mizoginię i przegryw nawet gdyby ktoś nagrał jak pakuje torby żonie po tym jak nakrył ją w łóżku z kochankiem, bo może grali pod kołdrą w bierki. Nic na to nie poradzę ¯\_(ツ)_/¯

Z tej historii wynika, że matka Klaudii to właśnie ta "p0lka" z opowieści wykopowego tagu przegryw, mnie to bawi, a jej zachowanie było #!$%@?. Sam fakt, że musiało wyjść zainteresowanie, chęć nawiązania kontaktu