Wpis z mikrobloga

Sam fakt, że musiało wyjść zainteresowanie, chęć nawiązania kontaktu itd. podczas gdy miała narzeczonego


@cyberchosnek: Może cię to zdziwi ale ludzie w związkach mają znajomych i znajomości zazwyczaj zaczynają się od chęci nawiązania kontaktu.

Nie traktujesz go poważnie? Zerwij. Chcesz puścić się z kimś innym? Zerwij.

No i może to właśnie się stało w tej historii? Niemożliwe, co? Ludzie się zmieniają i bywa, że się rozstają i po 20 latach i
@kt13: jako osoba stabilna emocjonalnie potrafię określić co czuję do drugiej osoby i czy warto ciągnąć daną relację. Jak widać nie każdy może pochwalić się samoświadomością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może cię to zdziwi ale ludzie w związkach mają znajomych i znajomości zazwyczaj zaczynają się od chęci nawiązania kontaktu.


XD nie twierdzę, że nie mają, ale ładnie odwracasz kota ogonem.

Do reszty pier... nawet się nie odniosę,
@cyberchosnek: Nie, po prostu nie widzę sensu dyskutowania z tobą.

Ps. Gratuluję samoświadomości jednakże uczucia nie są czymś stałym. Jeśli uważasz, że ludzie rozwodzący się po latach po prostu "nie potrafią określić co czują do drugiej osoby" to albo nieźle spłycasz problem, albo powinieneś trzepać hajs na terapiach małżeńskich. Ludzie się zmieniają, uczucia też, samoświadomość nic tu nie zmienia. Taka jest kolej rzeczy.
@kt13: Ty udajesz głupią, czy aż do tego stopnia manipulujesz tym co napisałem w pierwszej odpowiedzi do ciebie? Słyszałaś tą historię, którą El Dursi opowiedziała w ogóle?

Ona wybierała sukienkę na ślub, spotkała Czarnoskórego księcia, który mówi po polsku i nawiązała się relacja (ta mimika nie pozostawia złudzeń). Zostawiła niedoszłego (całe szczęście) męża i teściową. I sama przytaknęła, że jej mama to jest frywolna.

Śmieję się z ciebie i tych twoich
@cyberchosnek: moim zdaniem pozostawia, nie padło wprost słowo zdrada. Zostawiła męża i zaczęła nowy związek. To wiemy z wypowiedzi. To, że komuś się z mimiki wydaje to wiesz... można sobie w 4 litery wsadzic.
Z betonem nie ma co dyskutować. Jeśli ty słyszysz w wypowiedzi słowo zdrada, które tam nie padło i uważasz, że to jest tożsame to jak ja mam z Tobą dyskutować? :D To samo zrobiłbyś ty, gdyby przyszło
Jeśli ty słyszysz w wypowiedzi słowo zdrada, które tam nie padło i uważasz, że to jest tożsame to jak ja mam z Tobą dyskutować?


@kt13: nie słyszę słowa zdrada, ale mam więcej niż 30 iq ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedziała, że wtedy zaczęła się relacja (z silnym naciskiem na to słowo), ta relacja doprowadziła do ciąży i zerwania zaręczyn.
Powiedziała, że wtedy zaczęła się relacja (z silnym naciskiem na to słowo)

To nie musiała by relacja romantyczna, mogła być koleżeńska. To dalej są tylko domniemania, a to jest słabe, zwłaszcza, że nawet nie mamy szans znać tej sytuacji...

ta relacja doprowadziła do ciąży i zerwania zaręczyn.

Zerwij. Chcesz puścić się z kimś innym? Zerwij. Flirtujesz z koleżanką z pracy? Zastanów się nad sobą i, prawdopodobnie, zerwij.

Czyli jeśli zerwała zaręczyny bo