Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
32 888 + 36 + 40 = 32 964

Wczoraj pojechałem z młodym na trening do niego do szkółki. Najpierw kilka kółek na małej pętli, a później jedziemy dalej. Więc z #mtb zrobiło się ciut szosy.
Dzisiaj miał być z grupą, ale miał też urodziny u kolegi, więc wziąłem go na 2h ze sobą wcześniej. Z tatą nie ma lekko ( ͡ ͜ʖ ͡). Tym razem poszliśmy już od razu na #szosa, chociaż może lepiej by było na mtb. Na DDR - piach, i to dużo. Dodatkowo przeplatane "lodowymi" kałużami. Na kolejnej DDR tyle śniegu, że jedziemy normalnie drogą. Tego się nie spodziewałem, myślałem, że owszem, będzie piach, ale nie śnieg i lód.
Może jeszcze 3 dni będzie jazdy, ale to jest może.

Sobota:
Dystans: 36.38km
Przewyższenia: 220m
Czas: 1:44:23

Niedziela:
Dystans: 40.25km
Przewyższenia: 450m
Czas: 1:46:00

PS. "K2 Akra" - ależ to czyści świetnie napęd. Nie spodziewałem się, tak rewelacyjnego efektu. Mimo, że polecany na mirko był kilkukrotnie. Polecam i ja!

#rowerowyrownik #ruszkielce

Skrypt | Statystyki
Pobierz jagodowy_krol - 32 888 + 36 + 40 = 32 964

Wczoraj pojechałem z młodym na trening d...
źródło: comment_1644777795TdqAHKlxUcUSB8QnTKgalL.jpg
  • 5
@StulejmanWielki: ja dzisiaj tylko bokiem leciałem, ale to na normalnej ulicy. "Łyse" opony 25C to jest ideał na śnieg i lód ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zeszłym roku pokupowałem sobie zapasowe haki do rowerów. Teraz jeszcze mam jeden, do niego mi brakuje - ale to pewnie też dojdzie. Nie lubię czekać, jak mogę ogarnąć wcześniej.
@jagodowy_krol: Ja się dzisiaj wybrałem na szosę. Miałem pojechać Bieliny i potem przez Górno do Kielc.

Jednak tak zimno mi było że zawróciłem za Cedzyną i wyszło 21 km. Te temperatury jednak nie dla mnie. Szybko marznę, dłonie drętwieją oraz palce u stóp.

Trzeba poczekać na temperatury oscylujące w okolicy 7-10*C.