Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: Jakos na starej melinie laski cos robily, a tutaj nie wiem co sie dzialo w nocy, bo spalem jak normalny czlowiek, ale jesli mam wybierac pomiedzy idiota atencjuszem, a ladnymi laskami, to tak wybieram laski dziciaczku. PS. nie mam na imie tomek ;)
@Zed_Mistrz_Cieni: @tomazzo69: @BeZao: co wy gadacie, jak Seba robi cały content, nawet jak śpi xD bez niego to by same atencyjne tinderówy siedziały i mówiły jedno zdanie na godzinę, albo ten nudziarz wymoczek

Jakos na starej melinie laski cos robily

Bo to jest losowe. Albo się trafią takie wygadane (które potem mają problem w akademii wojskowej za ucieczkę z uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°)), albo
@marv0oo: Ale po co mam isc na tindera? Nie wiem wytlumacz mi twoj tok myslenia, bo nie lapie, to, ze wole patrzec na laski, a nie typowego sebe powoduje, ze no wlasnie co? No fest robi content darcie mordy, #!$%@? sie szymonowi przed kamerke i robienie z siebie pajaca to kontent na miare oskara xD Nie no beka z ciebie GOSCIU! xD
Ale po co mam isc na tindera?


@tomazzo69:
może po to? xD

a ladnymi laskami, to tak wybieram laski dziciaczku


Nie wiem wytlumacz mi twoj tok myslenia, bo nie lapie, to, ze wole patrzec na laski

no to jak chcesz patrzeć na laski, to są do tego lepsze miejsca XD

No fest robi content darcie mordy

tam KAŻDY drze mordę ¯\_(ツ)_/¯ różnica, że poza darciem mordy to nic innego nie robią,
@marv0oo: Naucz sie co znaczy slowo spiermienie do kogos i wroc, bo nigdzie nie widze, zebym pisal, ze ta bym nabil na kutanga, to jej bym lizal czy masowal stopki do upadlego, tylko pisze, ze wole jakies laski niz sebe debila, proste co nie? Wyczysc leb, bo wykop zryl ci totalnie banie, bez odbioru.
tylko pisze, ze wole jakies laski niz sebe debila


@tomazzo69: typie, ja też wole laski. Ale jak chcę ładną laskę, to odpalam tindera, a nie streama rozrywkowego xD

Naucz sie co znaczy slowo spiermienie

Jak dla człowieka contentem jest gapienie się na laski, ktore nawet słowa nie potrafią wymówić, to tak, to jest spermienie xD

Wyczysc leb, bo wykop zryl ci totalnie banie, bez odbioru.

i vice versa ( ͡°
@marv0oo: Ogladanie to nie spermienie, czas najwyzszy to ogarnac, bo chyba nie uwazasz, ze jesli ogladam film i jest w nim ladna kobieta to od razu do niej sie "spermi"? No tak zapomnialem gadam z gosciem, ktory "spermi" do fotek na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: