Wpis z mikrobloga

@tomazzo69: czas najwyższy zająć się swoją kobietą, bo zaraz się okaże, że jak ty "oglądałeś a nie spermiłeś" do lasek przez monitor, to twoja sobie znalazła takiego co zamiast ogląda, to działa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ze jesli ogladam film i jest w nim ladna kobieta to od razu do niej sie "spermi"?

No jakbyś pisał, że w bajka dla dzieci jest do dupy, bo nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zed_Mistrz_Cieni: jak wbija Seba to wiadomo, że będzie się działo. Ekipa Frania ostatnio za mocno stypi. Sam Franio mnie trochę #!$%@? tym, że przychodzi na streama, trochę posiedzi, a później totalna wyjebka na wszystko i nawet Szymoolowi nie pomaga ogarniać sytuacji na melinie.

Brakuje ostatnio charyzmatycznych statystów. Lusia z Izą czy szablozębna Wiktoria i gej Dawid to były postacie, które zostały w pamięci każdemu, kto oglądał streamy Szymka. Czwartek i piątek
@tomazzo69: ten bachor i jakas laska prosze Cie hahaha wystarczy zobaczyc od 5 lat ile tu postow napisal jedyne jego zajecie to patostrimy i gierki XDD przegryw tu plakal nawet kiedys ze playera platnego zrobili za 10 zl XDDDD chyba mamusia nie chciala dac kieszonkowego
@tomazzo69: typie, tak ci wjechałem na ambicje, że mimo, że się pożegnałeś, to dalej mi coś płaczesz xD to jest najlepszy dowód na to, kto ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

ze jak to ty napisales upadlasz sie i robisz fikolki na tinderze

Weź typie wytrzeźwiej, bo to że ty masz takie relacje z kobietami, nie znaczy, że normalny facet
@Ogonek55: wiedziałem, że mój były chłopak tu do mnie wbije. Tak za mną tęsknisz, że tylko stalkujesz gdzie piszę. A wystarczyło kochanie poprosić, to bym ci dał do buzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@marv0oo: Wjezdzac na moja kobiete jakie to dziecinne, nie dales rady w merytoryke ze mna to zaczyna sie wjazd na kogos innego z mojego otoczenia, kto nastepny bedzie? Matka? Ojciec czy moze na psa mi wjedziesz? xD Zalosny jestes i to nawet nie wiesz jak bardzo dzieciaczku, straszne musisz miec zycie.
@tomazzo69: a jakie on moze miec zycie wystaczy zobaczyc wpisy kazdy wieczor przed komputerem i podniecanie sie menelami albo gierkami XDD ostatnio pytal o hantle na wykopie XDD 50 kilowiec bedzie grozny uwaga XDD
@Ogonek55: Polaczek i tyle, dobrze, ze nie otaczam sie takimi na codzien, ale jest tez plus nie musze ogladac sebka na strimie szymona, bo mam tutaj sebka z ktorego idzie sie posmiac, wilk syty i owca cala :)
nie dales rady w merytoryke


@tomazzo69: nie używam merytoryki do typa, który się zesrał i zaczął używać wulgaryzmów ¯\_(ツ)_/¯

Matka? Ojciec

Jak zaczniesz mieszać w naszą dyskusję ojca i matkę, to spoko. Jak wylazłeś jak filip z konopii ze swoją laską, to to jest twoja wina, ty ją wmieszałeś xD

Zalosny jestes i to nawet nie wiesz jak bardzo dzieciaczku, straszne musisz miec zycie.

No, smutne. Ja sobie piję soczek i
Polaczek i tyle, dobrze, ze nie otaczam sie takimi na codzien


@tomazzo69: dobra, już widzę, że się przedstawiłeś elegancko xD więc najpewniej mam do czynienia, z typem co za chlebem uciekł do Reichu czy UK i robi dla Hansa za minimalną niemiecką xD
Zawsze mam bekę, bo o "polaczkach" i sebach piszą ludzie, co robią najgorsze roboty w Niemczech/UK, których nawet bezdomni brytole/niemcy nie chcą się podjąć i udają bogoli xD