Wpis z mikrobloga

@PiquantParty: Idz w co chcesz, albo w co Ci sie wydaje ciekawe, kroniki sa na tyle latwe ze nie trzeba brac na sile "jedynej slusznej sciezki bo z excela wychodzi 10% wiecej dpsu"

Aczkolwiek do wyboru jest raczej
sila = bron 1 albo 2h przy czym nie jest problemem wbic w obu duzo % i pod koniec gry pobawic sie obydwoma + kusze jako dystansowe wsparcie bo na luki nie mamy
@PiquantParty: Z łatwych buildów masz 3 możliwości:
siła+1h
siła+2h
zręczność+łuk

Build pod kuszę jest raczej "dla zabawy", przez większość gry jest dużo słabszy niż łuk, a na końcu i tak nie ma znaczenia bo będziesz koksem bez znaczenia czym walczysz.

Magia to raczej bieda, nie ma endgame'owych obszarówek jak w G2, ale też da się przejść grę jeśli się uprzesz.
nie ma endgame'owych obszarówek jak w G2


@KK44: jest grom, ale na tym etapie gra i tak sie konczy a blyskawica spokojnie ogarnia wrogow do konca gry, zreszta znalazlem go dopiero w ruinach bo nie bylem czlonkiem kregu wiec w 6 rozdizale nawet jej nie uzylem zeby przypadkiem nie zabic 100 innych npc wokol :P
@PiquantParty co do broni białej to nie ma większej różnicy, ale jest dużo więcej fajnych 1h niż 2h (z eksploracji, kowalstwa nie używałem więc nie wiem), więc jeśli mowa o mieczach to na pierwsze podejście polecałbym zdecydowanie 1h
ja zrobiłem build zręczność, luk + 1h i gra jest komicznie łatwa. Pamiętaj ze jest duzo broni białej na zręczność i pod koniec gry będziesz miał tyle pn ze spokojnie sobie podciągnięsz sile pod obrażenia z miecza. Ja mam w tym momencie w 5 akcie 250 zręczności i jakieś 150 siły a zjadłem w #!$%@? smoczych korzeni zamiast przerobić na mikstury i mam jeszcze masę książek które dają sile do kupienia, ogolnie
a i pamiętaj bo ja nie wiedziałem o tym - statystyki u nauczycieli kosztują coraz więcej PN jak w Nocy Kruka, ale do podniesienia cen nie wliczają się te punkty siły czy tam zręczności które zdobyłeś w inny sposób niż u nauczycieli - jeżeli z samych mikstur dobiłbys do powiedzmy 200pkt siły ale nie wydał na nią żadnego pn, to 1 punkt siły u nauczyciela ciagle będzie kosztował 1pn. Nie trzeba oszczędzać