Wpis z mikrobloga

Z tych dwóch to na luzie Bydgoszcz. Lepsze perspektywy, jak i niezłe położenie (o czym wiele osób zapomina - nieco ponad 2h do Trójmiasta i Poznania pociągiem + dobra droga, więc i tam można pracować ze "zjazdami")
@FrasierCrane: @KoninaBeZiomeczka: oczywiście, że JG, o ile masz pomysł na biznes albo pracę zdalną / we Wro. Bydgoszcz to miasto raczej nijakie i jedyne plusy, to że jest w miarę blisko do innych miast - Trójmiasto / Poznań, ale w takim razie po co by mieszkać w BDG jeśli nie w tych miastach? Jelenia jest mała i zaściankowa, ale ma coś, czego nie ma większość miast w Polsce, czyli góry
@FrasierCrane: oj, bo co innego oznacza mieszkanie zagranicą, a co innego w Polsce. Mimo wszystko są tu niskie podatki na JDG i względne bezpieczeństwo, ale to nie temat na ten wątek. Jelenia Góra to na pewno dziura, ale cóż - i tak już za dużo ludzi chce tu mieszkać, bo nieruchomości wzrosły srogo, nie zamierzam nikogo przekonywać. Jak ktoś ma pomysł na korzystanie z tych terenów to będzie zadowolony. A czy
@Leniwiec1: Bardzo cenne komenatrze, dzięki za info. Ja lubię biegać i jeździć na rowerze, w Jeleniej widzę że za bardzo poza górami to nie ma gdzie. Nie wiem czy by mi się podobało bieganie i jeżdżenie po górach. Może kiedyś sprawdzę bo mam szanse na pracę zdalną :)
@KoninaBeZiomeczka: to jest inna zabawa, ale to nadal przyjazne góry. Z każdej strony - Kaczawskie, Rudawy, wyższe Karkonosze, no i przyjazne Izery. Trzeba poznać, to inny wymiar uprawiania sportu i każdy kto lubi biegi ultra / rower mtb, czy szosę też, to te okolice miło wspomina. Nie mówiąc już o sportach zimowych, które można w Polsce uprawiać na małym skrawku terenu, a tutaj po pracy jedziesz sobie z lampką czołówką (a
Leniwiec1 - @KoninaBeZiomeczka: to jest inna zabawa, ale to nadal przyjazne góry. Z k...

źródło: comment_1645540871tdEFlSEi24dHiQ3NpwOR1E.jpg

Pobierz