Wpis z mikrobloga

@-PPP- CBD redukuje działanie THC,dlatego ci którzy korzystają z medycznej, a nie chcą niektórych skutków upalenia, to korzystają z oleju CBD np. do redukcji tych efektów.
@Rudalke: a czujesz jakieś efekty po jointach z naszym polskim ziołem CBD? Bo ja nic nigdy, a za granicą np Szwajcaria legalna trawa CBD na mnie działa prawie jak prawdziwa a niby THC <1%
Dlatego nie wiem czy to zrobi jakąkolwiek różnicę jeśli wypalisz polskie CBD do tego greenouta :D bo one bez greenouta też nie działają xD
@-PPP-: tak! Ja czuję "coś" po polskim cbd. Zależy z jakiego źródła. Jeden gość na Allegro ( Exclusive Weed) ma takie fajne zioło, że jak się odpowiednio dużo wypali (no... Wywapuje?) to z dwoma piwami idzie się przyjemnie porobić . Oczywiście piszą tam różne bajki, że 40% cbd itp. Bzdura, ale nie zmienia to faktu, że naprawdę fajne to zioło.
@Rudalke: zrób odwrotnie. Załóżmy godzina 18.00 - zapal cbd. Dalej 18.30 wypij mniej niż pół stronga (jakieś 40%). Długo nie będzie wchodzić. Bez palenia poczujesz po godzinie. Teraz będzie stopniowo, powoli coraz bardziej wchodziło. Jak poczujesz, że jest sam początek haju - jeszcze nie klepnęło, ale zaczyna być kolorowo (u mnie zwykle jest wtedy 20.30 - 2h po wypiciu, 2,5h po paleniu) pijesz resztę.

Gwarantuję Ci długą bombę na jednym poziomie.
Zależy z jakiego źródła.


@Pioter1987: to prawda, do tego się odnosiłem, chodziło mi że w Polsce to trudne, a w Szwajcarii podszedłem do 1. coffiku który zauważyłem w centrum Zurychu i od ręki dostałem #!$%@? xd potem byłem tam ok. 2 lata później z kumplem i ta sama historia, prawie z punktu widokowego się wyhuśtaliśmy po tym XD

Oczywiście piszą tam różne bajki, że 40% cbd itp. Bzdura, ale nie zmienia